سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تعرفه اینترنت همراه در سال جاری افزایش نخواهد داشت

تعرفه اینترنت همراه در سال جاری افزایش نخواهد داشت

تاریخ درج: ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ تعداد بازدید: 249

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، «صادق عباسی شاهکوه»، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در رابطه با افزایش تعرفه اینترنت همراه بیان کرده است که در سال 1400 با اینکه نیاز به افزایش قیمت حس می‌شود ولی افزایش در بخش اینترنت همراه نخواهیم داشت.

افزایش تعرفه

«صادق عباسی شاهکوه»، در رابطه با افزایش کیفیت و ارائه خدمات بخش اینترنت اعلام کرد در حوزه اینترنت همراه، امسال نمی‌توانیم کاری انجام دهیم؛ زیرا طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی امسال مجاز به تغییر تعرفه اینترنت نیستیم و امسال را باید با همین تعرفه ادامه دهیم.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزایش تعرفه‌های اینترنت همراه را ضروری دانست و گفت نیاز به افزایش تعرفه در بخش اینترنت همراه حس می‌شود. این مسئله طی چند ماه اخیر با توجه با کاهش کیفیت اینترنت بیشتر مورد توجه بوده و به آن اشاره شده است.

پیش از این «عیسی زارع‌پور»، وزیر ارتباطات و فناوری نیز در رابطه با افزایش قیمت اینترنت بیان کرده بود با اصلاح هیجانی قیمت اینترنت مخالفم. تعرفه باید به شکل پلکانی اصلاح شود. با این حال تغییرات در این بخش قطعی است چون در 10 سال اخیر قیمت تقریبا ثابت بوده است.

رئیس رگولاتوری نیز پیش از این تاکید کرده بود ارائه خدمات با کیفیت بدون تغییر تعرفه ممکن نیست: در چند سال گذشته علیرغم توسعه مطلوب موبایل در کشور، چون قدرت سرمایه‌گذاری اپراتورها به دلیل ثابت ماندن تعرفه پایین آمده، کیفیت خدمات نیز تحت تأثیر قرار گرفته است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!