سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
درباره ما
ABOUT US

وب سایت رند پس از 2 سال کار تحقیقاتی و نرم افزاری در سال 1387 بعنوان یک ایده جدید بصورت تخصصی در حوزه خرید و فروش سیم کارت شروع به کار کرد . همانند سایر کسب و کارهای ایده محور مخاطرات و بیم و امیدهای فراوانی را پشت سر گذاشت به نحوی که هم اکنون با بیش از نیم میلیون شماره درج شده بزرگترین بانک اطلاعات سیم کارتهای موجود برای فروش بعد از اپراتورهای کشور را در اختیار دارد.

در سال 1392 این وب سایت با جذب مدیران و نیروهای فنی کارآزموده اقدام به بازنویسی نسخه نرم افزاری خود نمود و به تدریج بخش های تلفن ثابت و دامنه را نیز رونمایی کرد و هم اکنون کلیه کاربران و فعالین بخش های مختلف بصورت رایگان امکان درج آگهی در هر یک از بخشهای سیم کارت، تلفن ثابت و دامنه را دارا هستند.

تفکر حاکم بر تیم رند حفظ پویایی و کارآمدی همیشگی بوده به نحوی که از زمان رونمایی آخرین نسخه نرم افزاری تا کنون بطور متوسط هر 10 روز یک بار امکانات و خدمات جدیدی به سایت اضافه شده و این روند همچنان ادامه دارد.

همواره منتظر شنیدن خبرها و خدمات جدید از رند باشید و ما را نیز از نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود بهره مند سازید.


جشنواره وب ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که از سال 1387 آغاز به کار کرده است. این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد. جشنواره وب ایران 2013-2014 به عضویت رسمی کنسرسیوم وب جهانی درآمد. دوره هفتم این جشنواره با حضور بیش از 12000 وب سایت ایرانی برگزار گردید و وب سایت رند موفق به کسب مقام نخست از به انتخاب داوران در گروه "نیازمندیهای تخصصی" گردید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از لینک زیر استفاده کنید : جشنواره وب ایران

جایزه سایت رند