سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، هفته گذشته محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعلام کرد  طبق درخواست حسن روحانی رئیس جمهور  وقت به مناسبت روز خبرنگار به کلیه خبرنگاران کشور  120 گیگ اینترنت رایگان به مدت یک سال اختصاص می‌یابد.

تخصیص 120 گیگ اینترنت رایگان به خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار

جهرمی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات وتلاش‌های خبرنگاران، گفت:  امروز خبرنگاران، یکی از تولیدکنندگان مهم محتوا در شبکه ملی اطلاعات هستند و ابزار اطلاع‌رسانی آنها نیز امروزه تغییر کرده است. در گذشته خبرنگاران برای تحقیق و تولید خبر تنها با روزنامه و کاغذ سرو کار داشتند اما این روزها عمده نیازشان به اینترنت و فضای مجازی است.

پس از آن برای ثبت نام و تخصیص 120 گیگ اینترنت هدیه به خبرنگاران، وب سایتی راه اندازی شد، تا مشمولین در این سایت ثبت نام کنند.

حتی برای ساماندهی خبرنگاران با وزارت ارشاد نیز هماهنگی‌هایی صورت گرفت.  در ابتدا تنها 6 هزار و 500 نفر در وزارت ارشاد به عنوان فعالان این عرصه اعلام شدند، اما در ادامه 14 هزار نفر با حضور در این سامانه در آن ثبت‌نام کرده‌اند.

توجه داشته باشید در این طرح 120 گیگ اینترنت تا پایان سال جاری بر روی موبایل خبرنگاران فعال می شود تا از آن استفاده کنند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!