سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

5 گیگ اینترنت هدیه مخصوص کاربران TD-LTE  ایرانسل

5 گیگ اینترنت هدیه مخصوص کاربران TD-LTE ایرانسل

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۷/۱۶ تعداد بازدید: 443

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، ایرانسل تصمیم گرفته است جهت کسب رضایت مشترکین به کسانی که صفحه اطلاعات کاربری خود را به‌روزرسانی کنند پس از تأیید نشانی پست الکترونیک و شماره تلفن همراه از طریق رمز یکبار مصرفی که برای آنها ارسال می‌شود، 5 گیگ اینترنت هفتگی هدیه بدهد.

5 گیگ اینترنت هدیه مخصوص کاربران TD-LTE  ایرانسل

مشترکان اینترنت پرسرعت ثابت ایرانسل می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir، در قسمت خدمات و سرگرمی، بخش اینترنت پرسرعت ثابت، با به‌روزرسانی صفحه اطلاعات کاربری خود از این هدیه برخوردار شوند.

همان طور که می‌دانید ایرانسل در روزهای نمایشگاه تلکام 2018 به کاربرانی که درخواست مودم‌های اینترنت پرسرعت ثابت داده بودند، 15 درصد تخفیف داده بود. به این صورت که بازدیدکنندگان از سالن اختصاصی ایرانسل در نمایشگاه تله‌کام می‌توانستند با وارد کردن نام، پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود در کیوسک‌های مخصوص، کد تخفیف دریافت کنند. سپس با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir مودم‌های TD-LTE ایرانسل را خریداری کنند.

مشترکانی که قصد تهیه مودم‌های پشتیبانی‌ کننده از اینترنت پرسرعت TD-LTE را دارند می‌توانند برای اطلاع از مناطق تحت پوشش این خدمات به وب‌سایت ایرانسل به نشانی س مراجعه کنند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!