سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، همتا سامانه‌ای است که از روش‌های مختلفی نظیر وب‌سایت این سامانه، کد دستوری  USSD، پیامک و اپلیکیشن برای ثبت و رجیستری کردن تلفن‌های همراه استفاده می‌کند.

از سیم کارت‌های جدید برای رجیستری گوشی خود استفاده نکنید

سامانه همتا در بیانیه‌ای جدید تاکید کرده است از آنجایی که ممکن است سیم‌ کارت‌های نو هنوز در پایش ثبت نشده باشند، بنابراین کاربرانی که قصد روشن کردن موبایل‌های خاموش خود و ثبت آنها در شبکه را دارند، بهتر است از سیم ‌کارت‌های قدیمی استفاده کنند.

همان طور که پیش تر نیز گفتیم دو برند هوآوی و نوکیا از شنبه (19 اسفند) و برندهای سونی و تکنو از 26 اسفند در طرح رجیستری قرار می‌گیرند، لذا هر مدلی از این موبایل‌ها در اختیار دارید که برای مدت طولانی خاموش بودند بهتر است تا قبل از جمعه شب با یک سیم‌ کارت قدیمی روشن کنید.

یکی از نکات دیگر که باید آن را رعایت کنید این است که پس از روشن کردن گوشی با سیم کارت حتما در حد تماسی بالاتر از یک دقیقه و یا فرستادن یک پیامک با آن کار کنید تا از ثبت شدن IMEI تلفن همراهتان در شبکه مطمئن شوید.

همچنین جهت اطمینان از ثبت شدن موبایل‌ خود در سامانه، پس از گذشت چند ساعت از قراردادن سیم کارت درون گوشی، از طریق کد دستوری #7777* و یا اپلیکیشن همتا اصالت تلفن همراه را استعلام کنید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!