سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


همراه اول با توجه به شروع سال تحصیلی جدید سیم کارت‌هایی ویژه جوانان و دانشجویان را در راستای ارتقای هویت دیجیتال و حرکت در مسیر حامیانه عرضه می‌کند. همراه اول همواره سعی داشته تا با حمایت از جوانان و دانشجویان، زمینه تحصیل عادلانه علم و دانش را فراهم آورد.

سیم کارت دانشجویی

سیم کارت‌های دائمی همراه اول ویژه جوانان

همراه اول سیم کارت‌هایی ویژه جوانان 18 تا 30 سال را با قیمت 60 هزار تومان عرضه کرده است تا جوانان بتوانند سیم کارت را با تخفیف ویژه خریداری نمایند. سیم کارت‌های جوانان دارای بسته های خوش آمد 10 گیگابایت اینترنت به مدت 30 روز و ماهانه 2.5 گیگابایت اینترنت به مدت 4 ماه از ماه دوم فعالسازی می‌باشد.

برای خرید سیم کارت دائمی جوانان کافیست به فروشگاه آنلاین همراه اول مراجعه نمایید تا این سیم کارت به صورت رایگان ارسال شود و یا به مراکز فروش و خدمات همراه اول مراجعه و نسبت به خرید سیم کارت اقدام نمایید.

سیم کارت‌های اعتباری همراه اول ویژه دانشجویان

همراه اول سیم کارت‌هایی را نیز مخصوص دانشجویان عرضه نموده است تا دانشجویان بتوانند سیم کارت را با 50 درصد تخفیف یعنی با قیمت 10 هزار تومان خریداری نمایند.

برای خرید سیم کارت اعتباری دانشجویی نیز کافیست به فروشگاه آنلاین همراه اول مراجعه نمایید تا این سیم کارت با ارسال رایگان فرستاده شود و یا به مراکز فروش و خدمات همراه اول مراجعه و نسبت به خرید سیم کارت اقدام نمایید.

مزایای سیم کارت دانشجویی

  • تخفیف در برقراری مکالمات بین سیمکارت‌های دانشجویی
  • تخفیف در ارسال پیامک بین سیمکارت‌های دانشجویی
  • جمعه‌های رویایی با مکالمات درون شبکه رایگان در این روز
  • بسته خوش آمدگویی همراه اول

بسته خوش آمدگویی همراه اول شامل 24 گیگابایت اینترنت 6 ماهه می‌باشد که به صورت ماهانه 4 گیگابایت اینترنت به مدت 6 ماه می‌باشد همچنین یک گیگابایت اینترنت یک ماهه، 100 دقیقه مکالمه درون شبکه یک ماهه، 4 هزار تومان اعتبار اولیه و 10 هزار تومان هدیه نخستین شارژ  نیز برای سیمکارت‌های اعتباری دانشجویی در نظر گرفته شده است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!