سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

حساب چند کاربره ایرانسل برای مشترکین دائمی معرفی شد

حساب چند کاربره ایرانسل برای مشترکین دائمی معرفی شد

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۱۱/۱ تعداد بازدید: 777

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، اپراتور ایرانسل سرویس حساب چند کاربره را با توجه به نیازهای مشتریانی که بر روی چند دستگاه از اینترنت همراه استفاده می‌ کنند و یا قصد اشتراک ‌گذاری بسته اینترنت همراه با دیگران را دارند طراحی و عرضه کرده است. اپراتور دوم کشور پس از ارائه سرویس حساب چند کاربره و استقبال از این طرح ، امکانات جدیدی به این سرویس افزوده و این سرویس را در دسترس مشترکین سیم کارت های دائمی قرار داد.

بسته اشتراکی
از این به بعد مشترکین ایرانسل با استفاده از سرویس حساب چند کاربره ، می توانند یک حساب بسازند و امکان استفاده از آن را برای دوستان و اعضای خانواده خود به طور هم زمان فراهم نمایند. همچنین مشترکینی که از چند حساب در گوشی تلفن همراه یا تبلت خود استفاده می نمایند ، می توانند به جای شارژ جداگانه این حساب‌ ها ، تنها یک حساب را فعال نموده و آن را شارژ نمایند. به غیر از این مدیر شرکت‌ ها نیز می ‌توانند از دیگر کاربران سرویس حساب چند کاربره ایرانسل باشند. آنها می ‌توانند با ایجاد یک حساب چند کاربره ، آن را میان کارمندان خود اشتراک گذاری کنند.

البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که ایجاد حساب ریالی مشترک با در نظر گرفتن سقف مورد استفاده برای هر کاربر ، تعیین محدودیت استفاده برای هر کاربر زیر شاخه ، مشاهده محدودیت و میزان استفاده توسط هر کاربر ، فعالسازی اتوماتیک سرویس بعد از خرید بسته و دسترسی به بسته‌ های مکالمه و پیام کوتاه ، به غیر از بسته‌ های اینترنت حال حاضر ، خصوصیات تازه ای هستند که ایرانسل به سرویس حساب چند کاربره اضافه کرده است.

گفتنی است با استفاده از این سرویس ، در صورتی که کاربر اصلی سرویس ، بسته افزایشی خریداری نماید ، شرایط استفاده از اینترنت همراه برای دیگر کاربران نیز امکان پذیر است و این به این معنی است که اگر کاربران حساب چند کاربره از اینترنت همراه استفاده نمایند ، مصرف آن به جای منظور شدن به حساب شخصی آنها به حساب چند کاربره ایجاد می گردد و کاربر اصلی ، شرایط انجام محدودیت درباره استفاده از بسته ها برای اعضای گروه را دارد.

بسته های ویژه سرویس حساب چند کاربره به صورت ماهانه ، در حجم ‌های ۵ گیگابایتی و ۲۰ گیگابایتی به ترتیب با قیمت ۲۰۰/۰۰۰ ریال و ۵۰۰/۰۰۰ ریال ارائه می گردد. علاقمندان ‌به سرویس حساب چند کاربره می ‌توانند برای فعالسازی ، خرید بسته افزایشی و افزودن زیرشاخه ، به برنامه کاربردی ایرانسل من مراجعه نمایند. همچنین فعالسازی این سرویس با شماره‌ گیری کد دستوری #۱*۳*۴۰۰* (ستاره۴۰۰ستاره۳ستاره۱مربع) نیز امکانپذیر است. با شماره ‌گیری کد #۴*۱*۴۰۰* (ستاره۴۰۰ستاره۱ستاره۴مربع) نیز می ‌توان این سرویس را غیرفعال نمود.

مشترکین سازمانی ایرانسل نیز می‌ توانند درخواست فعالسازی این سرویس را بر روی سیم ‌کارت خود به نشانی EB@mtnirancell.ir ارسال نمایند یا با شماره ۷۱۴ از خطوط ایرانسلی و یا ۰۹۳۷۷۱۴۰۰۰۰ از سایر خطوط تماس بگیرند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!