سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

رومینگ اینترنت LTE رایتل در 30 کشور جهان راه اندازی شد

رومینگ اینترنت LTE رایتل در 30 کشور جهان راه اندازی شد

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۹/۲۵ تعداد بازدید: 261

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، شرکت رایتل همواره به دنبال دست آوردهای جدید برای پیشرفت تکنولوژی و ارائه خدمات بهتر به مشترکین خود بوده است. در این راستا اپراتور سوم کشور برای نخستین بار در کشور و در بین سه اپراتور تلفن همراه ، استفاده از اینترنت پرسرعت در حالت رومینگ را با استفاده از فناوری LTE در ۳۰ کشور دنیا ممکن ساخت.

رومینگ اینترنت

چندی پیش این اپراتور برای نخستین بار در کشور شرایط استفاده از اینترنت پرسرعت با فناوری LTE را در حالت رومینگ بین ‌الملل ایجاد کرد و مشترکان رایتل در زمان سفرهای خارج از کشور خود و در مناطقی که تحت پوشش قرارداد رومینگ بین ‌الملل LTE رایتل است ، می‌ توانند از بیشترین سرعت اینترنت استفاده نمایند. لازم به ذکر است پیش از این و حدود ۵ ماه پیش نیز رایتل توانسته بود در ۱۰کشور این طرح را اجرا کند.

گفتنی است مشترکان خارجی طرف قرارداد با شرکت رایتل می ‌توانند در سفر به ایران از همین کیفیت اینترنت برخوردار شوند. هم اکنون تعداد اپراتور های طرف قرار داد رومینگ بین ‌الملل LTE به ۳۰ کشور افزایش یافته است. علاقمندان می توانند لیست کشورهای طرف قرارداد رومینگ بین ‌الملل LTE رایتل و نکات مربوط به آن را در سایت رسمی رایتل مشاهده زیر مشاهده نمایند.

شایان ذکر است هزینه استفاده از اینترنت رایتل در سه حالت GPRS , 3G و LTE یکسان می باشد و تفاوتشان در سرعت است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!