سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ ، شرکت "کیش سل پارس" به عنوان اولین اپراتور مجازی (MVNO) پیشتاز با برند "سامانتل" و پیش شماره ۰۹۹۹۹ یکی از غرفه هایی بود که با مانور دادن بر روی شماره های رند توجه عموم را به خود جلب کرده بود. وب سایت رند مصاحبه ای با مدیرعامل شرکت کیش سل پارس انجام داده که در ادامه متن آن را می خوانید. همچنین در انتها ویدیو این مصاحبه قرار دارد که در صورت تمایل می توانید آن را مشاهده کنید.

مرتضوی کیش سل

مدیرعامل شرکت کیش سل پارس ، "سید هوشنگ مرتضوی" در ابتدا درخصوص اپراتور مجازی صحبت کرد و گفت: MVNOها یک سری اپراتور تلفن همراه هستند که شبکه به سمت مشتری را از MNOها (اپراتورهای اصلی) اجاره می کنند ، یعنی سرویس ها را با پلتفرم و سیستم فنی و برند خودشان ارائه می کنند. مرتضوی در خصوص برند "سامانتل" این چنین گفت: سامانتل یک اپراتور مجازی می باشد که پروانه آن گرفته شده و در حال نهایی کردن مراحل نصب و راه اندازی سیستم می باشد و هم زمان با شروع نمایشگاه الکامپ ، کارت های آزمایشی و تست های آزمایشی را انجام داده ایم ، به طوری که اگر در شبکه مخابرات کشور به صورت دستی شبکه ها را جستجو کنید ، سامانتل به عنوان یک اپراتور دیده می شود. همچنین پس از اتمام کار آزمایشگاهی یک پیش ثبت نام را آغاز کرده ایم و امیدواریم در دهه فجر بتوانیم واگذاری این پیش ثبت نام را آغاز کنیم و این فاز اول کار تا پایان اسفندماه ۱۳۹۵ به اتمام می رسد و فاز دوم کار شروع می شود.

وی در خصوص نیچ مارکتینگ گفت: MVNOها به طور کل برای نیچ مارکتینگ ایجاد شده اند. در فاز اول نیچ مارکت ، کلیه عملیاتی است که از طریق سیم کارت موبایل روی شبکه بانکی بتوان انجام داد و در این بازار در فاز اول ، "سامان پی" را که یک پلتفرم است و پرداخت های الکترونیک را از طریق سیم کارت "سامانتل" انجام می دهد و همچنین یک فروشگاه مجازی الکترونیک را در حال آماده سازی داریم که به زودی عملیاتی می شود و می توانیم یک فروشگاه مجازی الکترونیک برای خرید و پرداخت آنلاین و تحویل داشته باشیم.

مدیرعامل کیش سل پارس درباره پیش شماره ها هم اعلام داشت: پیش شماره هایی که برای سامانتل در این فاز اختصاص یافته ۰۹۹۹۹ می باشد. عدد بعد از این پیش شماره نیز نشان دهنده اعتباری یا دائمی بودن است. یعنی ۰۹۹۹۹۹ برای مشترکین دائمی و برای مشترکین اعتباری پیش شماره ۰۹۹۹۹۸ اختصاص یافته است.

مرتضوی در مورد شیوه ثبت نام این چنین توضیح داد: در حال حاضر شیوه ثبت نام از طریق سامانه هایی است که در نمایشگاه الکامپ در اختیار مردم قرار داده ایم و بعد از نمایشگاه از طریق سامانه سامانتل انجام می شود.

وی در انتها خاطرنشان کرد : ما با شروع کار در سامانتل یک سری تعهدات و اهداف کلی داشتیم که می توان به کیفیت اشاره کرد و سپس ارائه سرویس های نو برای مشترکین خاص ، به طور مثال در نظر داریم تا مشترکینی که با سیستم های بانکی و پرداخت ها کار می کنند ، تمام پرداخت ها و عملیات هایی که با یک کارت بانکی انجام می دهد را از طریق سیم کارت ما و از طریق پلتفرم قرار داده شده انجام دهند که این یکی از تعهدات اصلی ماست.
نظرات
Comments
sepehr
0
0

بسیار عالیه. چطوری می تونم سامانتل بخرم؟

300 روز پیش قبل
وبسایت رند
0
0

دوست عزیز برای آگاهی از نحوه ی خرید شماره های سامانتل به سایت سامانتل مراجعه نمایید.

290 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!