سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

مشترکین از ثبت سیم کارت جدید آگاه خواهند شد

مشترکین از ثبت سیم کارت جدید آگاه خواهند شد

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۹/۱۴ تعداد بازدید: 898

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، شاید یکی از نگرانی های اخیر عموم مردم ثبت و فعال شدن سیم کارت جدیدی با نام آنها و بدون اطلاع خودشان از این اتفاق باشد. از این رو معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام داشت که درصورت فعال شدن هر سیم ‌کارت تازه ای به اسم مشترکین تلفن همراه ، پیام کوتاهی جهت اطلاع رسانی به همه سیم ‌کارت های فعال آن مشترک فرستاده می ‌شود.

حسین فلاح جوشقانی
حسین فلاح جوشقانی ادامه داد: این سرویس برای اشخاصی که بدون اطلاع آنها سیم کارتی با اسمشان فعال می گردد ، عرضه شده و در راستای حفظ حقوق مشترکین و همچنین آگاهی مشترک و جلوگیری از سوء استفاده احتمالی از اطلاعات و مدارک مشترکین در بعضی از دفاتر فروش سیم کارت ، از اول آذر ۱۳۹۵ ، فعال شدن هر سیم‌ کارت جدیدی که به اسم مشترک باشد ، به وی اطلاع ‌رسانی می ‌گردد.

فلاح افزود: در مواردی که بدون اطلاع مشترکین ، سیم‌ کارتی به نام وی ثبت شود ، می‌ توانند با مراجعه به دفترهای فروش اپراتور مربوطه ، برای قطع کردن سیم کارت اقدام نمایند. وی ادامه داد : اپراتورها وظیفه دارند تا براساس تقاضای متقاضی با دریافت کارت شناسائی معتبر ، سیم ‌کارت مورد نظر را قطع نمایند.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری در خصوص برخورد با دفاتر متخلف خاطر نشان کرد: مشترکین درصورت مشاهده هرگونه تخلفی در دفترهای امورمشترکین می ‌توانند با مراجعه به سامانه ۱۹۵ در قسمت "تلفن همراه" ، شکایت خود را ثبت نمایند تا با دفتر و اپراتور متخلف به طور قانونی برخورد به عمل آید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!