سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

هشدار درباره قیمت سیم کارت های قسطی همراه اول

هشدار درباره قیمت سیم کارت های قسطی همراه اول

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۸/۲۹ تعداد بازدید: 14636

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، شرکت همراه اول پس از اجرای طرح فروش دو مرحله ای و اقساط شش ماهه سیم کارت های دائمی ، از آذرماه ۱۳۹۴ طرح جدیدی را جهت تسهیل در خرید سیم کارت های دائمی آغاز کرد که به وسیله آن علاقمندان توانستند سیم کارت دائمی را با پرداخت قسطی ۳۶ماهه خریداری نمایند. خریداری این شماره ها در دو مدل اقساط  ۶ماهه و ۳۶ماهه امکان پذیر می باشد که در ابتدا  مبالغ ۲۰/۰۰۰ و ۲۰/۸۰۰ تومان به ترتیب برای خرید بسته و فعالسازی سیم کارت دریافت می شود. سپس می توانید بقیه مبلغ را به دو صورت ۳۶قسط ۳/۵۰۰ تومانی و یا ۶قسط ۲۰/۰۰۰ تومانی پرداخت نمایند.

فروش قسطی

وب سایت رند به عنوان نخستین و بزرگترین پایگاه کشوری خرید و فروش سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه همواره در تلاش بوده تا کیفیت آگهی ها و قیمت های درج شده توسط کاربران را بالا نگه دارد. اکنون با توجه به اینکه طبق قوانین وب سایت رند ، در ثبت آگهی سیم کارت لازم است قیمت تمام شده سیم کارت در سایت قرار گیرد و با توجه به طرح اقساطی شرکت همراه اول و سایر طرح های مشابه آن و همچنین با توجه به مشکلات پیش آمده در خرید و فروش این نوع سیم کارت ها در وب سایت رند ، لازم دیدیم تا نکاتی را جهت یادآوری به کاربران رند بازنشر نماییم.

بنابر قوانین وب سایت رند اگر فروشنده ای ، قیمت تمام شده سیم کارت را در فروشگاه خود قرار ندهد (برای سیم کارت های اقساطی همراه اول مبلغ ۱۲۰/۰۰۰تومان اقساط + مبلغ دریافتی فروشنده) ، طبق قوانین سایت با وی برخورد خواهد شد و حتی در برخی موارد کاربری شخص تعلیق می گردد. گفتنی است کاربران می توانند پس از درج قیمت تمام شده ، شروط اقساطی بودن خط را در قسمت توضیحات مربوط به شماره ، ذکر نمایند.

همچنین از کاربران گرامی که از سایت رند بازدید به عمل می آورند خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، اعم از عدم تطابق قیمت درج شده در سایت با قیمت اعلام شده از سوی فروشنده ، عدم ثبت قیمت تمام شده در سیم کارت های طرح اقساطی همراه اول و ... با تماس با شماره های پشتیبانی سایت 02166754555 و 02166755232، این مطلب را به اطلاع تیم پشتیبان سایت برسانند.نظرات
Comments
رند ایران
8
10

سلام واقعا کار قشنگی بود ولی متاسفانه هنوز سیمکارتهای زیادی توی سایتتون هست که قیمت واقعی رو ثبت نکردن.... که هم به همکار ضربه وارد میکنه هم به مشتری وهم به اعنبار سایت شما....

339 روز پیش قبل
سایت رند
11
7

وب سایت رند در این مورد شدیدا برخورد میکنه و امیدواریم که خیلی سریع این موضوع با کمک همکاران و کاربران گرامی توی سایت حل بشه.

339 روز پیش قبل
اورژانس سیمکارت
5
7

دست شما درد نکنه. زحمت کشیدین

332 روز پیش قبل
دهکده موبایل
4
4

لایک

301 روز پیش قبل
رضا اسدی نیا
1
0

سلام ۰ ۱ فکری هم به حال وضعیت ثبت سیم کارت بکنید تا ۲ مفر نتونن ۱ شماره رو تو سایت بزارن ۰ چون واسه مشتری مشکل پیش میاد

169 روز پیش قبل
محمدرضا
1
0

بهتر است شماره سیم کارتهای اقساطی در سایت با رنگ دیگری نمایش داده شود یا فیلتر خاصی در جستجو قرار داده شود.

162 روز پیش قبل
وبسایت رند
0
1

کاربر گرامی ، با توجه به عدم دخالت سایت رند در خرید و فروش ها ، این امر امکان پذیر نمی باشد.

158 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!