سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

راینواز ربنا برای سیم کارت های رایتل

راینواز ربنا برای سیم کارت های رایتل

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۳/۲۴ تعداد بازدید: 2586

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، با آغاز ماه مبارک رمضان علاوه بر خیر و برکتی که به سفره ها می آید یک دعای معنوی و عرفانی برای مسلمانان جهان بیش از پیش شنیدنی می شود. دعای ربنا که قبل از اذان مغرب روح و دل هر مسلمانی را صیقل می دهد. حال به مناسبت این ماه مبارک اپراتور سوم کشور دعای ربنا را برای راینواز (حذف صدای بوق هنگام تماس) آماده کرده است.

پیشواز ربنا
به این ترتیب شما می توانید با انتخاب این دعا برای سیم کارت رایتل خود ، مخاطبینتان را با دعای ربنا به جای صدای بوق همراه کنید. باید بدانید که در ابتدا باید سرویس راینواز رایتل را فعالسازی نمایید و بعد آهنگ پیشواز مورد نظر را انتخاب کنید.شیوه فعالسازی سرویس راینواز :

فرستادن جمله ON RBT به سامانه پیامکی ۲۰۲۰شیوه خریداری :

ارسال جمله ON فاصله کد راینواز به به سامانه پیامکی ۲۰۳۰شایان ذکر است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال سازی سرویس راینواز به لینک زیر مراجعه نمایید :

راینوازنظرات
Comments

0
0

با سلام.خبر من ربطی به ابن خبر شما نداره ولی خواستم با وبسایت رند مطرح کنم. شرکت گسترش ارتباطات تالیا تا جایی که من اطلاع دارم دکل های BTS خودشو در استان های تهران و البرز خاموش کرده و در حال حاضر سیم کارت های تالیا از رومینگ همراه اول استفاده می کنند که رومینگ بدون داشتن شبکه ی مستقل معنا نداره.اگر برای شما مقدور هست این موضوع رو بررسی کنید.

1867 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!