سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

افتتاح اولین دیجیتال سنتر ایرانسل در شهر تبریز

افتتاح اولین دیجیتال سنتر ایرانسل در شهر تبریز

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۳/۱۳ تعداد بازدید: 1111

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، اپراتور دوم کشور اولین دیجیتال سنتر خود را در شهر تبریز راه اندازی نمود. شرکت ایرانسل برای معرفی و عرضه خدمات بهتر و تجربه جدید و واقعی تر زندگی دیجیتال در شهر تبریز مرکزی با نام "دیجیتال سنتر" راه اندازی کرد تا شهروندان امکانات این اپراتور را از نزدیک مشاهده کنند.

دیجیتال سنتر ایرانسل
از این پس شهروندان تبریزی می توانند همه محصولات دیجیتالی شرکت ایرانسل را از طریق این مرکز دیجیتالی بدون واسطه خریداری نمایند همچنین می توانند محصول یا خدمت مورد نظر خود را قبل از خرید تجربه نمایند و با اطلاعات بیشتری برای خریداری آن اقدام نمایند.

باید بدانید که خدمات دیگر این مرکز شامل تعویض کردن سیم کارت های قدیمی با سیم کارت یوسیم (USIM) با قابلیت اتصال به شبکه‌ های نسل دوم  (2G) ، نسل سوم (3G) و نسل چهارم (4G/LTE) ایرانسل ، فروش مودم‌های 3G/4G  ایرانسل ، معرفی نرم ‌افزار های کاربردی مبنی بر تکنولوژی باند پهن ایرانسل ، خدمات آهنگ‌ های پیشواز ایرانسل و همچنین گرفتن نظرات و پیشنهادات مشترکین توسط کارشناسان ایرانسل می باشد.

شایان ذکر است مشترکین ایرانسل که به دیجیتال سنتر واقع در "مرکز خرید لاله پارک" تبریز مراجعه می‌ کنند می‌توانند با روشن کردن وای ‌فای گوشی خود و اتصال به شبکه ایرانسل ، خدمات ایرانسل را از این طریق نیز تجربه نمایند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!