سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

اینترنت پرسرعت به روستاهای آمریکا می رسد

اینترنت پرسرعت به روستاهای آمریکا می رسد

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۲/۱۲ تعداد بازدید: 1176

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، انجمن ارتباطات فدرال آمریکا ، طرح دو میلیارد دلاری گسترش اینترنت نامحدود با سرعت حداقل ۱ گیگابیت بر ثانیه را برای روستاهای آمریکا تصویب نمود.

کشور آمریکا برنامه اینترنت پرسرعت برای روستاهای خود را با بهایی بالغ بر ۲.۱۵ میلیارد دلار را در نظر دارد و هدف از این کار دسترسی به اینترنت نامحدود با سرعت دانلود حداقل یک گیگابیت بر ثانیه است. این اقدام در کمیسیون ارتباطات فدرال تصویب شده و هزینه در نظر گرفته شده برای این برنامه سالانه ۲۱۵ میلیون دلار در مدت زمان ۱۰سال می باشد و به سرویس دهندگان اینترنتی آمریکایی که به روستاییان خدمات ارائه می دهند ، عرضه می شود.

اینترنت آمریکا
البته قرار است حراجی میان اپراتورهای اینترنتی که بتوانند سرعت بالاتر ، تاخیر کمتر و خدمات بهتر را تضمین می کنند ، برگزار شود و اپراتورها باید حداقل ۱۵۰ گیگ دیتا به‌ صورت ماهانه به هر کاربر ارائه دهند.

شایان ذکر است در فاز اول باید سرعت ۲۵ مگابایت در ثانیه تضمین شود و در سال بعد سرعت دانلود ۱ گیگابایت از سوی اپراتورها ضمانت شود تا برنده نهایی حراجی مشخص شود. باید بدانید که ۲.۱۵ میلیارد دلار از روی قبض مالکین تلفن ثابت شهری به عنوان هزینه اینترنت روستایی دریافت می گردد و برای روستاها خرج می‌شود.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!