سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تالیا به رومینگ ملی پیوست

تالیا به رومینگ ملی پیوست

تاریخ درج: ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ تعداد بازدید: 6490

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، شاید این روزها کمتر کسی تالیا را به خاطر بیاورد و تالیا فقط یک نوستالژی برای مشترکین قدیمی سیم کارت های اعتباری به شمار برود ولی همچنان تالیا در برخی مواقع خبرهایی از خود منتشر می کند که گویا قصد فعالیت دوباره دارد. در جدیدترین خبر این شرکت پس از برقرار کردن رومینگ ملی ، موفق به تکمیل کردن پوشش سراسری خود در همه مناطق ایران اقدام کرده است.

رومینگ تالیا
مشترکین و علاقه مندان به این اپراتور برای فعالسازی باید به قسمت تنظیمات گوشی همراه خود رفته و از طریق جست و جو در شبکه تلفن همراه با خارج کردن سیم کارت از حالت Automatic به Manual بعد از جست و جو ، یکی از موارد (Taliya-TCI) یا (Taliya-MCI) یا (43211) را به صورت دستی انتخاب نمایند تا بتوانند از خدمات رومینگ تالیا استفاده کنند.

همچنین برخی از مخاطبین وب سایت رند پیگیر موضوع مصاحبه سایت رند با مسئولین تالیا بودند که با توجه به نیاز هماهنگی های زیاد و عدم پاسخگویی درست مسئولین تالیا ، این امر تا کنون اجرایی نشده است.

گوشی معمولی تالیا

اندروید تالیانظرات
Comments

0
0

تالیا با شبکه 2G و 3G همراه اول رومینگ میشه ولی متاسفانه رومینگ دیتا انجام نشده.

1277 روز پیش قبل

0
0

یه مشکلیم که تالیا داره اینه که پبامک از سیم کارت های تالیا به پیش شماره های 0901 ، 0903 ، 0990 و 0922 ارسال نمیشه و پیغام sending failed تو هنگام ارسال پیامک نمایش داده میشه. جدا از این ، هزینه پیامک هم از شارژ سیم کارت ، بدون اینکه پیامک برای مخاطب ارسال بشه، کسر میشه.

1265 روز پیش قبل

0
0

با پیگیری هایی که شخصا با شرکت تالیا داشتم ، مشکل عدم ارسال پیامک به پیش شماره ذکر شده در کامنت بالا ، حل شد .

1257 روز پیش قبل

0
0

مشکل عدم ارسال پیامک به پیش شماره های بالا پس از اعلام آن به شرکت تالیا ، برطرف شد.

1254 روز پیش قبل

0
0

داداش من .از بهمن ۸۴ تالیا دارم و تا الان از سیم کارت تالیا استفاده میکنم.چون تالیا اون زمان که موبایل داشتن مایه داری بود باعث شد من با هزینه پایین صاحب خطو و موبایل بشم.سر همین من به تالیا وفادار موندم و هستم.

1187 روز پیش قبل

0
0

تالیا به ترابردپذیری هم خواهد پیوست. به گفته مدیر عامل تالیا،امکان ترابرد پذیر شدن مشترکان تالیا نیز فراهم حواهد شد. و همچنین دسترسی به اینترنت نیز ،به وسیله رومینگ با 3G و 4G همراه اول، برای مشترکین تالیا ایجاد خواهد گشت

1172 روز پیش قبل

0
0

همه سایت های BTS تالیا در سراسر کشور از خرداد 1395 خاموش شده.

1138 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!