سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

رای آموز چیست ؟

رای آموز چیست ؟

تاریخ درج: ۱۳۹۴/۸/۲۹ تعداد بازدید: 2151

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، اپراتور رایتل همیشه با ایده های جدید و خلاقانه ای برای تنوع و متفاوت بودن با دیگر اپراتورها مشترکان خود را غافلگیر می کند. شرکت رایتل اینبار برای مشترکان خود سرویس "رای آموز" را جهت به دست آوردن علم ، تدریس و یا هر دو در زمان و مکان مورد پسند و برای هر مدل دستگاه با استفاده از سیم کارت های رایتل ایجاد کرده است.

رای آموز
برای خریداری طرح رای آموز می توانید در طرح رای آموز رایتل ثبت نام نمایید و با پرداخت هزینه ۹۹۰۰ تومان به غیر از گرفتن یک سیم کارت اعتباری از ۴۷/۰۰۰ تومان اعتبار شرکت در دوره های آموزشی و ۳۱۲/۰۰۰ تومان اعتبار برای تدریس دوره آموزشی استفاده کنید. شایان ذکر است در طرح رای آموز تنها مخارج مربوط به کتاب الکترونیک و ارسال پستی به ترتیب ۵/۰۰۰ تومان و ۱۴/۹۰۰ تومان از هر مشترک دریافت می گردد.


کسب درآمد از رای آموز

اما نکته جالب در مورد طرح رای آموز این است که تمام کاربران از صفحه ای شخصی برخوردارند که در آن  می توانند با توجه به تخصص و مهارت خود اقدام به تدریس نمایند و کسب درآمد کنند. برای اینکار کافی است گزینه تدریس دوره آموزشی را در سامانه آموزشی انتخاب نمایند و در این قسمت امکان قرار دادن رزومه در مورد دوره تخصصی که هر مشترک قصد آموزش آن را دارد و انتخاب کردن زمان برگزار کردن کلاس ها امکان پذیر می باشد.

این بدان معناست که اپراتور رایتل شرایط تدریس و آموزش را در مکان و زمان دلخواه مشترکان در هر نوع گجتی ، تنها با استفاده از سیم کارت های رایتل ممکن می سازد. از سویی سیم کارت رای آموز رایتل امکان دسترسی انحصاری به سامانه مجازی آموزش مهارت و یادگیری دانش بنیان طرح ملی امید است که از طرف سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

بعد از قرار دادن شرح سوابق آموزشی ، این رزومه توسط گروه های تشکیل شده از خبرنگاران و استادهای مرکزهای معتبر آموزشی همکار رسیدگی می شوند و در صورت تائید صلاحیت برای درس دادن ، به شخص درخواست کننده خبر داده می شود و کدی جهت تدریس به وی اختصاص داده خواهد شد.

این طرح طبق روش های اولیه آموزشی مبنی بر فضای مجازی و با استفاده از لوازم اولیه فناوری اطلاعات با هدف کارآفرینی دانش بنیان ، بالا رفتن سطح آگاهی جامعه و فرهنگ عمومی و بدست آوردن فرصت های شغلی طراحی گردیده است. گفتنی است آن دسته از افرادی که غیر از یادگرفتن ، جویای فرصتی برای ارتقا سازمانی و شغلی خود هستند ، مدارک پایان دوره معتبر دریافت خواهند کرد.

جهت مشاهده دپارتمان های اصلی و فهرست کامل دوره های آموزشی می توانید از لینک زیر استفاده نمایید :


دوره های رای آموز

نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!