سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

مسابقه های پیامکی جمع آوری خواهند شد

مسابقه های پیامکی جمع آوری خواهند شد

تاریخ درج: ۱۳۹۴/۵/۳۰ تعداد بازدید: 2179

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، در ابتدای مردادماه ۱۳۹۴ طبق دستور قوه قضایی برای رفع ابهام شبهات شرعی و قانونی مسابقات و هدایای اپراتورهای تلفن همراه کشور دستور داده شد تا این سرویس ها اعم از مسابقات پیام کوتاه ، عرضه هدایا و سرویس های ارزش افزوده متوقف شود. این موضوع با تخلف یکی از اپراتورها و عدم اجرای قانون توسط آن ، تبدیل به سوژه روز شده است.

ایران مازراتی
جالب است بدانید که ایرانسل در برنامه های اخیر خود مسابقه ای با جایزه بسیار ارزشمند یعنی خودروی مازراتی که برای سرویس های مشترک با لیگ برتر بود به اتمام رسانده است. شایان ذکر است که ایرانسل از شروع سال ۱۳۹۴ تا به حال مسابقات متنوعی با هدایایی به ارزش ۱ میلیارد ریال برگزار کرده که در آخرین و جدیدترین مسابقه خود ماشینی ۵۰۰ میلیون ریالی هدیه خواهد داد.

توجه داشته باشید اشکالی که به این نوع مسابقات و قرعه کشی ها گرفته شده این است که نمی شود با هزینه کم ، کل عموم مردم جامعه را برای شرکت در یک مسابقه با هدیه بزرگ تحریک کرد و این کار از دید شرعی حرام است و اگر برگزار کننده مسابقات از بهایی که در طی مسابقه می گیرد هدیه را تهیه نماید ، حرام می باشد.

در حال حاضر بر اساس اطلاعات رسمی اعلام شده از وب سایت شرکت ایرانسل مسابقات و سرویس های پیام کوتاه ادامه دارد و صفحه بعضی از مسابقات هم غیر فعال می باشد و درباره دلیل آن اطلاعی داده نشده است. همچنین اپراتور دوم کشور درباره تغییر دادن شیوه مسابقات به مشترکین خود مطلبی ارائه نکرده است. شایان ذکر است اپراتورهای پاسخ گویی مرکز تماس تلفنی ایرانسل نیز در مورد در غیر قابل دسترس بودن تعدادی از صفحه های مسابقات اطلاعی ندارند و می گویند که مشکل فنی و مقطعی می باشد و چیز خاصی گزارش داده نشده است.

شما می توانید در ادامه عکس هایی از برگزاری مسابقات را مشاهده نمایید.

مسابقه ایرانسل

مسابقه پیامکی

پیام مسابقه

    


نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!