سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

انتخاب شماره دلخواه سیم کارت های دائمی رایتل

انتخاب شماره دلخواه سیم کارت های دائمی رایتل

تاریخ درج: ۱۳۹۴/۵/۴ تعداد بازدید: 8626

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، شرکت رایتل به تازگی طرحی به نام "کمپین شماره" راه اندازی کرده است که در آن می توانید شماره دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید. برای دانستن امکانات این کمپین با ما همراه باشید.

طرح گلچین
شما می توانید در کمپین انتخاب شماره ، سیم کارت های دائمی رایتل را به دو روش شماره انتخابی با قیمت ۱۲۰/۰۰۰ تومان و شماره تصادفی با ۵۰درصد تخفیف خریداری نمایند. همچنین می توانند از هدیه های آغازین که شامل ۱۰/۰۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه ، ۱۰/۰۰۰ پیام کوتاه درون شبکه و ۱۰۰۰ مگابایت اینترنت است استفاده نمایید. گفتنی است زمان استفاده از این هدیه ها یکماه می باشد.

نکته قابل توجه اینجاست که تنها شیوه خرید سیم کارت دائمی با شماره انتخابی با مراجعه به وب سایت رایتل امکانپذیر است. همچنین برای خریدن شماره تصادفی با ۵۰درصد تخفیف از دو شیوه مراجعه به وب سایت رایتل و یا مراجعه حضوری در فروشگاه های رایتل امکان پذیر است.شماره انتخابی

اگر به دنبال شماره خاصی می گردید مثل تاریخ تولد ، شماره حساب بانکی ، شماره پلاک ماشین ، شماره حروفی ، شماره شناسنامه ، کد ملی ، تاریخ اولین آشنایی و ازدواج ، تاریخ تولد فرزندان و غیره ... ، می توانید شماره دلخواه خود را به عنوان شماره سیم کارت دائمی خود انتخاب کرده و با قیمت ۱۲۰/۰۰۰تومان ، صاحب آن شوید.شماره تصادفی

اگر شماره خاصی مد نظرتان نیست ، می توانید سیم کارت دائمی رایتل را با یک شماره تصادفی خریداری کنید و از ۵۰درصد تخفیف استفاده نمایید.


انتخاب و خرید سیم کارت

نظرات
Comments
همنام
0
0

رایتل اقدام بسیار جالب و بجایی انجام داده است، فقط مایه تاسف این است که بسیاری از شماره ها را در دسترس قرار نداده است، مثلا هیچ شماره ای پیدا نمیکنید که با 222 شروع شود یا با 2244 یا 7424 یا شماره های منتهی به 444 و بسیاری رنج های دیگر.

1706 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!