سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

جشنواره بنرینگ وب سایت رند آغاز شد

جشنواره بنرینگ وب سایت رند آغاز شد

تاریخ درج: ۱۳۹۴/۲/۱۹ تعداد بازدید: 5090

با شروع سال ۱۳۹۴ نوساناتی در کسب و کارها رخ داد که وب سایت رند هم از این نوسانات مستثنی نبود؛ اما با همراهی همراهان همیشگی خود و صاحبین کسب و کارهای مرتبط  با خرید و فروش سیم کارت ، توانست باز هم به عنوان "بزرگ ترین بازار خرید و فروش سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه" با امید به ارایه سرویس های ارزش افزوده ، بیشتر از گذشته به حیات خود اقتدار ببخشد.

جشنواره بنر
با همراهی کاربران و فروشگاه داران رند ، توانستیم از مرز ۱۰۰/۰۰۰ سیم کارت آگهی شده برای فروش عبور کنیم و به پاس این اعتماد بر آن شدیم جشنواره ای برای رونق بیشتر کسب و کار شما با عنوان "جشنواره بنرینگ رند" برای "جایگاه بنری C" و در تمامی صفحات برگزار نماییم.مزایای بنرهای تبلیغاتی

حال اولین سوال که در ذهن ایجاد می گردد این است که چرا بهتر است برای معرفی خود بنر داشته باشیم ؟
کاربران و بازدیدکنندگان در نگاه اول ، متوجه بخش هایی می شوند که به صورت خاصی متفاوت تر از بخش های دیگر هستند. به همین دلیل بنرهای تبلیغاتی در تمامی وب سایت ها نقش موثرتری دارند.

بنرهای موجود در سایت رند بعد از کلیک ، کاربر را وارد صفحه اختصاصی یا همان فروشگاه شما می کند. در اینجا کاربر تنها شماره های آگهی شده  شما را می یابد و در بین آنها به دنبال شماره هدف خود می گردد که این خود می تواند ضریب خرید از موارد آگهی شده شما را بالاتر ببرد.نکته های آموزشی

-- جراید ، آگهی شما را در میان انبوهی از آگهی ها قرار می دهند که مخاطب شما نیستند ولی در مارکت هایی مانند وب سایت Rond.ir تنها مخاطبانی که بازار هدف شما هستند آگهی‌تان را می بینند.

-- شما در بهترین حالت و کمینه ترین هزینه می توانید روزانه در کوچکترین کادر متنی پر بازدیدترین آگهی های روزنامه ای با ۲۵/۰۰۰ تومان به دنبال مشتریان خود باشید حال آنکه در "جشنواره بنرینگ رند" با روزی ۲۴/۰۰۰ تومان می توانید نه تنها بهترین جایگاه بنری در بزرگترین بازار هدف خود را داشته باشید بلکه از سرویس های ویژه ای به رایگان استفاده نمایید.هدایای رند در جشنواره

در این جشنواره ۴ طرح تخفیفی با مشخصات مندرج در دسترس شما می باشد:

۱- بنرهای "جایگاه C" در کنار بسته های کاربردی، جهت بالاتر بردن آمار بازدید آگهی های شما و جلب اعتماد کاربران خریدار ، برای مدت زمان ۳ ماه در نظر گرفته ایم.

 شما می توانید بنر "جایگاه C" را به صورت ۳ماهه و با مبلغ ۲/۲۵۰/۰۰۰ تومان (ماهانه تنها ۷۵۰/۰۰۰ تومان) خریداری  و 3 ماهه فروشندگان ویژه VIPرا به همراه ۳ماهه فروشندگان ویژه ۳ ستاره به همراه ۳ بسته اعتباری ۱۵۰/۰۰۰ تومانی و ۳ بسته به روزرسانی ۷ بار از ما دریافت نمایید.

۲- فروشندگان ویژه ۳ماهه بخرید و یک بسته فروشندگان ویژه تک ستاره ۳ماهه از ما هدیه بگیرید.

۳- بسته اعتباری ۲۵۰/۰۰۰ تومانی را  ۲۰۰/۰۰۰ تومان بخرید.

۴- بسته اعتباری ۵۰۰/۰۰۰ تومانی را  ۴۰۰/۰۰۰ تومان بخرید.


با ما در تماس باشید ...
۳۲ ۵۲ ۷۵ ۶۶ - ۰۲۱نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!