سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

با جشنواره بهار ۹۴ ایرانسل آشنا شوید

با جشنواره بهار ۹۴ ایرانسل آشنا شوید

تاریخ درج: ۱۳۹۴/۲/۵ تعداد بازدید: 6508

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، با شروع فصل بهار شرکت ایرانسل ، "جشنواره بهاری" را برای مشترکین خود به راه انداخته است. این جشنواره دارای ۲ بخش برای مشترکان جدید و مشترکین اعتباری می باشد. در ادامه با این طرح بیشتر آشنا خواهید شد.

بهار ۹۴اینترنت همراه جذاب ، هدیه پیوستن به خانواده ایرانسل

اپراتور ایرانسل این امکان را برای کاربران جدید فراهم کرده است تا با فعالسازی سیم کارت خود و اولین شارژ به میزان حداقل ۲۰۰۰ تومان ، از اینترنت همراه ۵۰۰ مگابایتی (هر ماه ۱۰۰ مگابایت تا ۵ ماه) بهره مند شوند. همچنین این کاربران می توانند به مدت ۲ هفته پس از فعالسازی به صورت دلخواه یک سیم کارت هدیه دریافت نمایند.
گفتنی است برای گرفتن سیم کارت هدیه کافیست یک پیام بدون متن به سامانه پیامکی ۲۱۱۲ ارسال نمایید و در صورت تایید کد پستی ، پیام دیگری به ۲۱۱۵ ارسال کرده تا سیم کارت هدیه خود را بدون پرداخت هیچ هزینه ای دریافت نمایید.

نکته قابل توجه اینجاست که با فعال سازی سیم کارت هدیه و اولین شارژ ۲۰۰۰ تومانی نیز می توانید از ۵۰۰ مگابایت اینترنت همراه دیگر (ویژه سیم کارت هدیه) با شرایط درج شده برخوردار شوید. شایان ذکر است این طرح شامل شارژ شگفت انگیز و خط به خط نمی شود. در ضمن مشترکان می توانند برای اطلاع از باقی مانده اینترنت همراه خود #۲۸*۱۴۱* را شماره گیری نمایید.


مکالمه رایگان ایرانسلی با خرید هر بسته اینترنت

مشترکان با خرید هر بسته اینترنت بیشتر از ۵۰۰۰ تومان ، از ۱۰/۰۰۰ هزار تومان اعتبار برای مکالمه رایگان درون شبکه به مدت ۲ روز برخوردار می شوند. در این جشنواره برای مشترکین اعتباری ۳ طرح تشویقی خاص در نظر گرفته شده است :

۱- هزار پیامک برای یک شماره خاص
مشترکان می توانند با شماره گیری کد #۹*۳*۵۵۵* و با پرداخت ۲۰۰۰ تومان ، یک شماره ایرانسل را انتخاب و ۱۰۰۰ پیامک به مدت یک ماه برای آن ارسال نمایند.

۲- ساعت خوش مکالمه
مشترکان اعتباری ایرانسل با شماره گیری کد #۳۱۰* و پرداخت ۵۰۰ تومان ،  می توانند تصمیم بگیرند که چه وقت و به چه میزان تخفیف بگیرند.

۳- کانون هواداران فوتبال
شرکت ایرانسل به عنوان حامی "لیگ برتر فوتبال ایران" ، طرح تخفیف داری را برای مکالمه فوتبال دوستان فراهم کرده است. مشترکان فوتبالی ایرانسل با عضو شدن در کانون هواداران فوتبال می توانند از ساعت ۱1 الی ۷ صبح از ۵۰ درصد تخفیف مکالمه ایرانسلی و در بقیه ساعات روز از ۲۰درصد تخفیف مکالمه ایرانسلی با بقیه اعضای کانون هواداران برخوردار شوند.

موتورسواری

مشترکان برای عضویت در کانون هواداران بایستی کد #۱*۱*۹*۵۵۵* را شماره گیری نمایند. لازم به ذکر است که مشترکان می توانند با کد #۳۵۰* نیز در این کانون عضو شوند ، همچنین هزینه این عضویت ماهانه سیصد تومان است که از حساب کاربر کم می شود.

توجه داشته باشید که این طرح ها ویژه مشترکین اعتباری است و در صورتی که از طرح های تعرفه رنگی و طرح های دیگر استفاده می کنید ، امکان استفاده از این طرح برایتان وجود ندارد.


محصولات جدید ایرانسل

در جشنواره بهاری ۹۴ ایرانسل خدمات و محصولات جدیدی نیز در نظر گرفته شده که شامل میزان پیامک خودکار ، بسته اینترنت همراه و کد راهنمای ۵۵۵ می باشد.

۱- میزان پیامک خودکار :

با استفاده از این سرویس چنانچه شارژ کافی در حساب خود نداشته باشید سیستم شبکه این موضوع را تشخیص داده و از طرف شما پیامی را برای مخاطبتان ارسال می نماید که شامل پرداخت هزینه بوده و اگر مخاطبتان پرداخت این هزینه را بپذیرد پیام شما ارسال می گردد.
گفتنی است که جهت غیرفعالسازی بایستی عبارت LAGHV را به سامانه پیامکی ۷۰۶۰ ارسال نمایید. توجه داشته باشید که تنها مشترکین سیم کارت های اعتباری می توانند  میزبان مبلغ پیامک باشند.

۲- بسته اینترنت هدیه :

مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل می توانند هر یک از بسته های هدیه را برای دوستان یا افراد خانواده خریده و ساعات شادی را با استفاده از اینترنت 3G و 4G به آنها هدیه دهند. البته دریافت کننده هدیه بایستی مشترک سیم کارت اعتباری ایرانسل باشد.

۳- کد راهنمای ۵۵۵ :

کد این سرویس با کد #۵۵۵* و اطلاعات موجود در سایت ایرانسل متفاوت است. برای فعال سازی و استفاده از این سرویس ، مشترکین می بایست کلمه مورد نظر یا یک پیام بدون متن رایگان به سامانه پیامکی ۵۵۵ ارسال نمایند تا از فهرست های مربوطه به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.مزایای استفاده از سرویس ۵۵۵

- امکان جستجوی کلمه مورد نظر در منوهای متنوع محصولات و خدمات و همچنین دریافت اطلاعات مربوط

- دریافت کردن نتیجه جستجو به وسیله پیامک که امکان ذخیره سازی دارد و می توان بارها به آن مراجعه نمود ، البته منوی راهنمایی در این زمینه وجود دارد که شامل مواردی از جمله :

۱- تعرفه های رومینگ بین المللی ایرانسل
۲- محصولات و خدمات ارزش افزوده مثل آهنگ پیشواز ، ویترین ، میزبان تماس و غیره ...
۳- بسته های اینترنت همراه و کدهای فعالسازی
۴- اطلاعات کلی درباره محصولات مانند نحوه فعال سازی 3G/4G و شیوه های دریافت اطلاعات کلی تر


شیوه استفاده از کد ۵۵۵
برای گرفتن اطلاعات درباره سرویس یا محصول خاص فقط کلمه مورد نظر را به سامانه پیامکی ۵۵۵ ارسال کنید تا پیامی حاوی اطلاعات مربوط و شیوه دسترسی به اطلاعات بیشتر را در جواب دریافت نمایید. به طور مثال جهت آگاهی یافتن از جزئیات بسته های اینترنت و بقیه محصولات مربوط کافیست کلمه "اینترنت" را به ۵۵۵ ارسال کنید. توجه داشته باشید که این سرویس در حال حاضر فقط از زبان فارسی پشتیبانی می کند.

مدیر وب

توجه داشته باشید این سرویس در حال حاضر فقط برای مشترکین اعتباری در دسترس می باشد. چنانچه مایل به دیدن منوها هستید کافیست یک پیام خالی به ۵۵۵ ارسال کنید تا فهرست منوها برای شما نمایش داده شود. به عنوان مثال ، جهت دریافت اطلاعات در مورد رومینگ ایرانسل می توانید :

۱- کلمه رومینگ را فرستاده تا منوها و دستورالعمل های مرتبط برایتان ارسال شود.
۲- نام کشور (برای مثال ترکیه) را به فارسی یا لاتین فرستاده تا تعرفه های رومینگ سیم کارت اعتباری برایتان ارسال شود.


در پایان بایستی اشاره نماییم ، از آن جایی که اپراتور ایرانسل در ازای ارائه پیشنهادهای تشویقی ذکر شده مبلغ اضافی را از اعتبار مشترکین کم نمی کند ، بنابراین در موارد خاصی می تواند ارائه این پیشنهادها را لغو یا با مواردی جایگزین کند. همچنین وب سایت رند هیچگونه مسئولیتی در قبال طرح های ارائه شده ندارد.

                           


نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!