سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

زارع پور: مخابرات یک شرکت خصوصی است

زارع پور: مخابرات یک شرکت خصوصی است

تاریخ درج: ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تعداد بازدید: 171

به گزارش پایگاه خبری وبسایت رند، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت مخابرات یک شرکت خصوصی است و به عنوان وزیر ارتباطات دو نقش در برابر این شرکت دارم یکی پاسخگویی در برابر کوتاهی این شرکت در ارائه تلفن یا اینترنت و دیگری تنظیم همه اپراتورها است.

مخابرات

عباس مقتدایی درجلسه علنی (سه‌شنبه 4 بهمن ماه) درمجلس شورای اسلامی سوالی مبنی بر علت عدم اجرای قانون در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت مخابرات داشت که عیسی زارع‌پور در پاسخ به این سوال گفت: ما در وزارت ارتباطات پس از تصویب قوانین برای تبدیل وضعیت ایثارگران اقدامات گسترده‌ای را شروع کردیم و در بخش‌های مختلف این وزارتخانه تبدیل وضعیت انجام شده است.

همچنین زارع‌پور افزود، شرکت مخابرات ایران در سال 1388 به بخش خصوصی واگذارشده و دیگر سهامدارعمده آن دولت نیست. بنابراین طبق قانون تجارت اکنون شرکت مخابرات یک شرکت خصوصی است و بنده به عنوان وزیرارتباطات دو نقش پاسخگویی دربرابر کوتاهی این شرکت درارائه تلفن یا اینترنت و تنظیم همه ‌اپراتورها را در این شرکت برعهده دارم. 

عیسی زارع پور بیان کرد دولت درعزل و نصب این شرکت و به کارگیری نیروی انسانی و امور داخلی شرکت مخابرات ایران نقشی ندارد. وی افزود: 20 درصد سهام شرکت مخابرات در دست دولت است و در ترکیب هیئت مدیره‌ این شرکت تنها یک عضو از طرف دولت وجود دارد. طبق قانون تجارت شرکت مخابرات یک شرکت خصوصی است و تصمیمات کلان در این شرکت با نظرسهامدار عمده ‌صورت می‌گیرد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!