سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌ سایت رند، با افزایش تعرفه تلفن ثابت اختلافاتی بین شرکت مخابرات و ستاد تنظیم بازار پیش آمده است. از این رو وزیر ارتباطات گفته است که اجازه افزایش تعرفه تلفن ثابت داده نخواهد شد و چنانچه این اتفاق بیفتد با مسئولین شرکت مخابرات برخورد خواهیم کرد.

تعرفه‌های تلفن‌ ثابت

بعد از واکنش وزیر ارتباطات، شرکت مخابرات در پی پیامی اعلام کرده است که، طبق شواهد موجود شرکت مخابرات از آغاز فعالیت خود به دنبال افزایش قیمت برای مشترکین تلفن ثابت بوده و در 26 مرداد ماه 1401 تصویب شده است که مشترکین تلفن ثابت در شهر تهران مبلغ 20 هزارتومان و سایر شهرستان‌ها مبلغ 15 هزارتومان را پرداخت کنند. این تعرفه در استان تهران 4444 دقیقه و در شهرستان‌ها 20000 هزار دقیقه مکالمه بوده است.

از این رو محمدرضا بیدخام، مدیرکل ارتباطات شرکت مخابرات ایران خبر تعرفه‌های جدید مخابرات را در شهریور ماه اعلام کرده و باز هم شرکت مخابرات هیچ‌گونه توجهی به تعرفه‌های جدید نکرده و به کار خود ادامه داده است. با این حال وزیرارتباطات از افزایش تعرفه تلفن ثابت که به نام هزینه خدمات مکالمه صوتی در قبض‌ها آمده یاد کرده و گفته است به زودی نوسازی شبکه انتقال داخل استانی مخابرات، توسعه فیبر نوری برای منازل و کسب‌وکارها و همچنین رفع مشکلات داخلی مخابرات و صرف درآمد جدید برای بازنشستگان، ایثارگران و کارمندان انجام می‌شود. در ادامه آقای عیسی پور گفته‌اند که شرکت مخابرات بی دلیل تعرفه‌های خود را بالا برده است و هیچ دلیلی برای افزایش قیمت وجود نخواهد داشت.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!