سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

نمایشگاه الکامپ در مرداد ماه برگزار می‌شود

نمایشگاه الکامپ در مرداد ماه برگزار می‌شود

تاریخ درج: ۱۴۰۱/۳/۲۷ تعداد بازدید: 478

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) پس از سه سال تعویق به علت شیوع ویروس کرونا، امسال از تاریخ 11 مرداد ماه  تا 14 مرداد ماه 1401 به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران برگزار خواهد شد.

الکامپ 1401

الکامپ که یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین رویداد‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است به مدت دو سال با شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود البته الکام‌استارز (بخشی از الکامپ با حضور استارت‌آپ‌ها) در بهمن‌ماه 1399 به‌صورت آنلاین برگزار شد. امسال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، با مساعد شدن شرایط عمومی، خبر برگزاری این نمایشگاه را اعلام کرد.

نمایشگاه الکامپ شامل بخش‌های مختلفی است که در بخش اصلی آن شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، مجموعه‌های دانش بنیان، فعالان اکوسیستم استارت آپی کشور شامل شرکت‌ها، تیم‌ها و گروه‌ها، اپراتورهای ارتباطی، دستگاه‌های دولتی و اجرایی کشور و فعالان اصلی این حوزه حضور خواهند داشت.

از دیگر بخش‌های این نمایشگاه به الکام استارز، الکام پیچ، الکام تاکز، الکام جابز، تینو استارز، توان تک، آوردگاه سرمایه و اتاق شتاب اشاره کرد.

ثبت‌نام متقاضیان در این نمایشگاه از شنبه 21 خرداد آغاز می‌شود و این فرایند تا 4 تیر ماه ادامه خواهد داشت. پس از تأیید مدارک متقاضیان و بر اساس اولویت ثبت نام و متراژ اعلام شده، از متقاضیان جهت جانمایی دعوت خواهد شد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!