سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

بسته‌های پرتخفیف همراه اول به مناسبت دهه کرامت

بسته‌های پرتخفیف همراه اول به مناسبت دهه کرامت

تاریخ درج: ۱۴۰۱/۳/۱۶ تعداد بازدید: 229

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، همراه اول به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت که از تاریخ 11 اردیبهشت ماه، ولادت حضرت معصومه(ص) شروع و تا 21 خرداد ماه، ولادت امام رضا (ع) ادامه دارد بسته‌های اینترنت و ترکیبی بسته اینترنت و مکالمه را با تخفیف ویژه برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود در نظر گرفته است.

دهه کرامت

کلیه مشترکین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #67*100* و ارسال یکی از اعداد یک تا ده به صورت تصادفی یکی از بسته‌های ویژه دهه کرامت را دریافت و نسبت به تایید و خرید آن اقدام نمایند.

مشترکین همراه اولی که قصد دریافت بسته‌ی دهه کرامت را دارند تا سه مرتبه مجاز می‌باشند که مجدد نسبت به ارسال عدد اقدام کنند و یکی از بسته‌ها را تایید و خرید کنند. خرید مجدد بسته پس از اتمام حجم یا زمان بسته فقط در بازه زمانی اجرای طرح امکانپذیر است.

امکان فعال‌سازی بسته‌های ترکیبی هفته کرامت با سایر بسته‌های ترکیبی وجود ندارد و تنها امکان فعال‌سازی همزمان برای بسته‌های مکالمه و یا اینترنت با سایر بسته‌ها وجود دارد. دقت نمایید که امکان رزرو و یا تمدید خودکار وجود ندارد و تنها در بازه زمانی مشخص شده امکان خرید مجدد بسته پس از اتمام حجم یا زمان بسته وجود دارد.

قیمت‌های درج شده در کمپین دهه کرامت بدون در نظر گرفتن 9 درصد مالیات می‌باشد دقت نمایید این مقدار برای کاربران دائمی به قیمت بسته اضافه می‌شود و برای کاربران سیم کارت‌های اعتباری به قیمت بسته اضافه و از اعتبار مشترک کسر می گردد.

برای استعلام بسته‌های ویژه دهه کرامت کافیست کد کستوری #10*100* را شماره‌گیری نمایید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!