سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، در پی وقوع زلزله‌ی 5.5 ریشتری در حوالی «سرجنگل» در استان‌‌ سیستان و بلوچستان، که در ساعت 12:06 دقیقه امروز دوم خرداد ماه به وقوع پیوست آسیبی به شبکه اپراتور‌های همراه اول و ایرانسل وارد نشده است و دو اپراتور کاملاً پایدار و در حال خدمت‌رسانی به مشترکان می‌باشند.

مناطق زلزله‌زده استان سیستان‌وبلوچستان

طبق اعلام روابط عمومی همراه اول، شبکه اپراتور همراه اول بدون هیچگونه قطعی و به شکل نرمال در حال سرویس دهی به تمامی مشترکان خود در این استان است. کارشناسان فنی همراه اول ضمن بررسی وضعیت شبکه این اپراتور در مناطق زلزله زده از سرویس دهی مناسب شبکه اطمینان حاصل کردند.

همراه اول همچنین اعلام آمادگی کرده تا از طریق رومینگ ملی پذیرای مشترکان سایر اپراتورها در این مناطق باشد.

روابط عمومی ایرانسل نیز اعلام کرده است با رصد 100 درصدی شبکه به صورت 24ساعته، همواره در حالت آماده‌باش قرار دارد تا در صورت بروز و مشاهده کوچک‌ترین اختلال، آن را برطرف کرده و بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات را به مشترکان خود ارائه دهد.

ایرانسل نیز اعلام آمادگی کرده تا از طریق رومینگ ملی پذیرای مشترکان سایر اپراتورها در این مناطق باشد.

بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، کانون زمین لرزه در 37 کیلومتری سرجنگل (سیستان و بلوچستان)، 78 کیلومتری مسجد حضرت ابوالفضل (سیستان و بلوچستان) و 86 کیلومتری نوک آباد (سیستان و بلوچستان) قرار دارد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!