سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

هدیه ویژه ایرانسل به مناسبت ماه رمضان

هدیه ویژه ایرانسل به مناسبت ماه رمضان

تاریخ درج: ۱۴۰۱/۱/۲۱ تعداد بازدید: 402

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اپراتور‌های تلفن همراه همانند سال‌های گذشته هدایایی را برای مشترکان خود در نظر گرفته‌اند. شرکت ایرانسل نیز بسته‌های هدیه مکالمه را برای مشترکان خود عرضه کرده است.

هدیه رمضان

تمامی مشترکان اپراتور ایرانسل می‌توانند با شروع ماه مبارک رمضان، بسته مکالمه‌ی هدیه‌ی 4+40 را فعال نماییند و پس از فعال‌سازی پس از 4 دقیقه مکالمه‌ی ایرانسلی 40 دقیقه بعدی مکالمه رایگان خواهد بود.

برای فعال‌سازی بسته‌ی مکالمه 4+40 ایرانسل کافیست کد دستوری ستاره 4444 ستاره 1 ستاره 2 مربع #2*1*4444* را شماره‌گیری نمایید و یا به اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه کنید. زمان استفاده از این بسته مکالمه از تاریخ 14 فروردین ماه تا 11 اردیبهشت ماه 1401 می‌باشد.

بسته دیگری که ایرانسل برای مشترکان خود در نظر گرفته است تا در هنگام سحر از آن استفاده نمایند، بسته مکالمه یک ساعته‌ی ایرانسل می‌باشد زمان استفاده از این بسته مکالمه رایگان ساعت 4 تا 6 بامداد می‌باشد. 

برای فعال‌سازی بسته مکالمه رایگان ایرانسل لازم است کد دستوری ستاره 4444 ستاره 1 ستاره 1 مربع #1*1*4444* را شماره‌گیری نمایید و یا به اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه کنید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!