سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

اتصال 32 روستای کشور در مدت یک هفته به اینترنت

اتصال 32 روستای کشور در مدت یک هفته به اینترنت

تاریخ درج: ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ تعداد بازدید: 253

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، «عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام شخصی خود خبر از اتصال 32 روستای بالای 20 خانوار کشور در مدت یک هفته به شبکه ارتباطی پایدار و پر‌سرعت را داد.

اینترنت روستایی

عیسی زارع پور در این پست به تاکید کرد: همکارانم در بخش توسعه ارتباطات روستایی به صورت جهادی مشغول پیگیری اتصال روستاها به شبکه ارتباطی پایدار و پرسرعت هستند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همین پست از مردم روستاهایی که به شبکه ارتباطی متصل شده‌اند درخواست کرد تا با ارسال پیامک به شماره 09122996321 یا از طریق کانال‌ها در پیام‌رسان‌های داخلی با نشانی EisaZarepour، تجربه کاربری خودشان را به اشتراک بگذارند. وی این روش را یک جور نظارت میدانی نیز بیان کرد.

طبق تصاویر منتشر شده در بازه زمانی 29 آذر تا 6 دی‌ 1400 روستاهای سربست و باغک جنوبی (بوشهر)، احمدآباد (خراسان رضوی)، کرگی پایین، منجین، کله سهران، کرگی گزدان و کرگی بالا، ناصرآباد پایین و شهرک درودی، کلگ ادرناگ، روسرشار، بدان، گوگدیم شارگ، نونکندان و دنسر شارگ (سیستان و بلوچستان)، شهرک غدیر، اسلام آباد، دارنجان، محمودآباد و محمود آباد سیاخ دارنگون (استان فارس)، دم اب (چهارمحال و بختیاری)، رستاق و گزدان (هرمزگان)، بکونی خوزستان، مقصودآباد و سرزه سفلی (کرمان)، قره بناس (کرمانشاه)، توت (مرکزی)، کنجوران علیا (همدان) به اینترنت متصل شده‌اند.

روستاهای مرتبط با، بوشهر، خراسان رضوی، خوزستان، سیستان و بلوچستان و همچنین فارس تحت پوشش اپراتور ایرانسل روستاهای زیرمجموعه چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان تحت پوشش همراه اول قرار گرفته‌اند.

اپراتور های‌وب هم روستاهای عنوان شده در خوزستان، کرمان، کرمانشاه، مرکزی، همدان و سیستان و بلوچستان را تحت پوشش قرار داده است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!