سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


گروه ارتباطی آسیافون اقدام به اراِئه خدمات خطوط تلفن ثابت وویپ تول فری با قابلیت تماس بالا و مرکز تلفن ابری با امکانات وِیژه نموده است.

شماره تول فری چیست؟

شماره های Toll-Free یک سیستم تماس جدید در دنیا است که بر اساس آن، در صورت تماس با مراکز پشتیبانی یا فروش سازمان یا شرکت ها، هزینه ای شامل مشتری (تماس گیرنده) نخواهد بود.

شماره تول فری برای چه کاری مناسب است؟

سازمان هایی که با حجم انبوهی از مشتریان سر و کار دارند، در راستای تکریم مشتریان و در جهت افزایش رضایتمندی آنها اقدام به استفاده از تلفن Toll-Free کرده و کلیه هزینه های تماس مشترکین با مراکز آنها را بر عهده می گیرند..

Toll-free که به تلفن رایگان معروف است، سیستمی است که هزینه مکالمه توسط صاحب خط (دریافت‌کننده تماس) پرداخت شده و برای تماس‌گیرندگان هزینه‌ای در بر نداشته و رایگان است.

از دیگر مزایای استفاده از خطوط Toll-Free می توان به امکان ارسال و دریافت پیامک و برقراری تماس از این شماره‌ها به سایر مشترکین اشاره کرد.

مزایای شماره‌های تول فری

  • برندسازی
  • سرویس دهی بهتر
  • کمک به جذب سرنخ های فروش
  • افزایش رضایتمندی مشترکین
  • مشتری مداری بیشتر
  • افزایش تماس ورودی
  • ارسال و دریافت پیامک
  • تماس ورودی از همه اپراتورها
  • تماس خروجی به همه اپراتورها

کاربردها

این تلفن ها شامل یک شماره 8 رقمی سراسری رند و بدون نیاز به کد‌ با سرشماره 9000 است که 4 رقم باقی مانده می‌تواند از 5 دسته‌بندی (پلاتینیوم، طلایی، نقره‌ای، برنز و عادی) به سلیقه مشتری انتخاب شود.در این طرح با قراردادی بین تمامی اپراتورهای تلفن همراه و تلفن ثابت و ایجاد بستر یکپارچه، هزینه تماس از تمامی خطوط به خط اعلام شده، برای تماس گیرنده به صورت رایگان است و هزینه تماس ها بر اساس تعرفه توافقی با صاحب خط تلفن محاسبه می شود.امکان تماس خودکار تبلیغی به مشتریان جهت معرفی خدمات .

بیشتر بدانید

شماره تلفن رایگان که در آمریکا و کانادا به Toll-free telephone number معروف است، تلفنی است که هزینه مکالمه توسط صاحب خط پرداخت می‌شود و بنابراین برای تماس‌گیرندگان هزینه‌ای در بر نداشته و رایگان است.

این خدمات به عنوان یک خدمت ویژه جهت تشویق مشتریان یک شرکت به تماس با آن شرکت راه‌اندازی می‌گردد.

سایر خدمات گروه ارتباطی آسیافون ارائه خطوط ثابت سیپ ترانک با کد 021 و کد تمامی استانها می باشد که شرکتها می توانند یک شماره یکسان برای نمایندگیهای خود در سراسر استانها داشته باشند و بر فعالیت نمایندگان خود جهت بهبود فرآیند پاسخ دهی نظارت داشته  و هر زمان خواستند با تغییر نماینده به راحتی شماره  خطی  که بر روی آن بازاریابی شده را در اختیار نماینده دیگر قرار دهند.همچنین در صورت تمایل مرکز تلفن ابری آسیافون نیز میزبان خطوط شما می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت خطوط ثابت رند به سایت آسیافون مراجعه یا با شماره 02191011111 داخلی 1  یا شماره تول فری 90009001 (بدون کد )تماس بگیرند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!