سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تخفیف 40 درصدی داناپلاس ایرانسل برای آموزش آنلاین

تخفیف 40 درصدی داناپلاس ایرانسل برای آموزش آنلاین

تاریخ درج: ۱۴۰۰/۸/۲۶ تعداد بازدید: 211

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند، ایرانسل در راستای حمایت از کاربران در شرایط فراگیری بیماری کرونا و کمک به توسعه آموزش آنلاین، تخفیف‌ ویژه‌ 40 درصدی را برای پلتفرم آموزش آنلاین، دانا پلاس در نظر گرفته است. این طرح تخفیفی از روز دانش آموز، 13 آبان ماه آغاز و تا روز دانشجو، 16 آذر ماه ادامه دارد.

دانا پلاس

طرح‌های تخیفی دانا‌پلاس ایرانسل

طرح‌هایی که امکان تهیه و فعال‌سازی با 40 درصد تخفیف را دارند شامل «A (20 نفره)»، «B++ (100 نفره)»، «F (300 نفره)»، «A (50 نفره)»، «C (20 نفره)» و «B (50 نفره)» می‌شود.

ایرانسل به مناسبت گرامی‌داشت روز دانش‌آموز و روز دانشجو، برای مشترکان جدید دانا پلاس این تخفیف 40 درصدی را در نظر گرفته است که به مدت یک ماه از زمان فعال‌سازی، قابل استفاده است.

پلتفرم دانا پلاس ایرانسل

دانا پلاس پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل می‌باشد که امکان برگزاری کلاس‌های آنلاین، جلاسات کاری و وبینار را دارد. دانا پلاس که پلتفرم اصلی شبکه دانا می‌باشد در 14 مهر ماه 1399 برای کمک به تحقق عدالت ارتباطی و آموزشی ارائه شده است. برای استفاده از این پلتفرم لازم است ابتدا ثبت نام انجام شود و پس از ورود به سامانه  پرداخت وجه پلن، پلن موردنظر فعال می‌شود و می‌توان وارد صفحه مدیریت مربوطه شد.

امکانات دانا پلاس ایرانسل

دانا پلاس در راستای سهولت استفاده یکپارچه از سیستم مدیریت آموزشی و بستر برگزاری کلاس های آنلاین، اقدام به راه اندازی" رابط برنامه‌نویسی کاربردی" نموده است. با استفاده از این سرویس، مراکز آموزشی به آسانی می توانند سیستم مدیریت آموزشی خود را به سیستم برگزاری کلاس آنلاین داناپلاس متصل نمایند.

در این پلتفرم تلاش شده است که تمام نیاز‌های آموزش آنلاین در مدارس و مراکز آموزشی مانند تخته‌، ابزارهای نوشتاری، امکان ایجاد کلاس‌های زیرمجموعه، برگزاری نظرسنجی و امتحان و امکان اشتراک‌گذاری انواع فایل و بسیاری امکانات دیگر را داشته باشد.

از دیگر امکانات داناپلاس می‌توان به شخصی‌سازی برند، لوگو و فایل ارائه‌ی موجود روی صفحه را برای مؤسسه‌های آموزشی و اشخاص فراهم کند. با استفاده از این امکان، نام و لوگوی مؤسسه، می‌تواند جایگزین اطلاعات مربوط به داناپلاس شود و کاربران، تجربه‌ی کاربری یکپارچه‌ای را تجربه کنند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!