سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

مکالمات ایرانسل در مناطق زلزله‌زده رایگان است

مکالمات ایرانسل در مناطق زلزله‌زده رایگان است

تاریخ درج: ۱۴۰۰/۸/۲۴ تعداد بازدید: 233

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند، پس از وقوع دو زلزله به بزرگی 6.4 و 6.3 در استان هرمزگان شبکه ایرانسل در حالت پایدار و در حال خدمت‌رسانی به مشترکان می‌باشد. افزایش ترافیک در تماس‌ها، پیامک و دیتا اختلالی در برقراری ارتباط ایجاد نکرده است.

زمین لرزه

اپراتور ایرانسل تا پایان هفته مکالمات مشترکان این اپراتور تلفن همراه را در شهر فین با با خطوط ایرانسلی و غیر ایرانسلی رایگان کرده است تا مشترکان در این شرایط اضطراری مشکلی در برقراری ارتباط نداشته باشند.

طبق اعلام روابط عمومی ایرانسل پس از وقوع زمین لرزه با وجود شدت بالای این زلزله هیچ کدام از سایت‌های ایرانسل دچار مشکلات خرابی، سقوط و یا تخریب نشده است و بدون هیچ مشکلی در حال خدمت‌رسانی به مشترکان ایرانسل در مناطق زلزله‌زده است و فقط قطع برق باعث ایجاد مشکل برای تعدادی از سایت‌‌ها شده بود که کارشناسان ایرانسل این مشکل را نیز برطرف کردند.

اپراتور ایرانسل در حالت آماده باش قرار دارد تا در صورت وقوع اختلال نسبت به برطرف کردن آن اقدام نماییند همچنین ایرانسل اعلام آمادگی کرده است که از طریق رومینگ ملی میزبان مشترکان سایر اپراتور‌های تلفن همراه نیز باشد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!