سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، صادق عباسی شاهکوه را که در دولت پیشین رئیس دانشکده مخابرات بوده است را به عنوان رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مصطفی اشرف را به عنوان مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی منصوب کرد.

عیسی زارع‌پور در احکام صادره از زحمات آقایان «حسین فلاح جوشقانی» و «تحسین عادلی» در مدت تصدی مسئولیت سازمان تنظیم مقررات و دفتر وزارتی تشکر کرده است.

سازمان تنظیم مقررات

عباسی شاهکوه دارای مدرک دکتری مهندسی مخابرات از دانشگاه بریستول انگلستان و کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات از دانشگاه صنعتی شریف است که بالغ بر 28 سال سابقه در وزارت فناوری و اطلاعات دارد از مهمترین سوابق وی می‌توان به «مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت»، «معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی»، «معاون فنی و امور بین‌الملل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی»، «رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات» و «رئیس پژوهشکده فناوری ارتباطات» نام برد.

مصطفی اشرف نیز دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه علامه طباطبائی است. وی بیش از 14 سال سابقه فعالیت در سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی را در کارنامه خود دارد. که از سوابق وی می‌توان به «مدیرکل دفتر امنیت و تحقیق و توسعه مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه»، «معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» و «معاون حفاظت فناوری اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» نام برد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سه عضو جدید هیئت‌مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت را نیز منصوب کرد.

وزیر ارتباطات ضمن تشکر از زحمات آقایان ترابیان، اکبری و کشاورز در مدت عضویت در هیئت مدیره شرکت زیرساخت، امیر محمدزاده لاجوردی و محمد جعفرپور را به عنوان عضو موظف و سیدمحمد رضوی زاده را به عنوان عضو غیرموظف هیئت‌مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب کرد. اعضای جدید هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از متخصصان برتر شبکه‌های رایانه‌ای در کشور هستند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!