سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تعرفه‌ی رومینگ ایرانسل ویژه اربعین 1400

تعرفه‌ی رومینگ ایرانسل ویژه اربعین 1400

تاریخ درج: ۱۴۰۰/۶/۲۹ تعداد بازدید: 619

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، با توجه به آغاز مراسم هر ساله اربعین حسینی، امسال نیز همچون سال‌های گذشته زائران برای زیارت راهی کربلا می‌شوند. ایرانسل جهت تسهیل ارتباط زائران، تعرفه‌ی ویژه‌ رومینگ را مانند سال‌های پیش برای مشترکان این اپراتور تلفن همراه در نظر گرفته است که این تعرفه ویژه شامل تماس مشترکان، پیامک و اینترنت همراه می‌شود.

اربعین 1400

تعرفه جدید که تا پایان ماه صفر 1443 هجری قمری در نظر گرفته شده است به شرح زیر می‌باشد:

  • هر دقیقه تماس صوتی خروجی (از عراق به ایران) 9500 تومان
  • هر دقیقه تماس صوتی ورودی (از ایران به عراق) 6000 تومان
  • هر مگابایت اینترنت همراه 2000 تومان
  • دریافت پیامک در طول سفر رایگان است
  • روشن کردن گوشی و فعال‌سازی رومینگ در کشور عراق رایگان است


مشترکان ایرانسل که راهی کشور عراق می‌شوند لازم است از داشتن اعتبار در سیم کارت خود اطمینان داشته باشند البته در صورتی که اعتبار سیم کارت زائران در کشور عراق به پایان برسد امکان پرداخت رومینگ تماس با مشترکی که در داخل  ایران است امکان پذیر می‌باشد برای این کار کافیست پس از اعلام سامانه گویا جهت تمایل به در نظر گرفتن هزینه تماس، تایید شود. در این حالت، سامانه‌ی گویا از مخاطب تماس می‌خواهد که در صورت تمایل، این هزینه را بر عهده بگیرد.

شارژ سیم کارت در کشور عراق فقط  از طریق کارت بانکی با شماره‌گیری کد #7* یا سایر کدهای دستوری و همراه داشتن رمز دوم کارت بانکی انجام می‌شود.

مشترکان دقت نمایند در صورتی که تمایل به استفاده از رومینگ را دارند می‌بایست حتما پیش از خروج از ایران، رومینگ خود را فعال کنند. فعال‌سازی خدمات رومینگ، با استفاده از کد دستوری #1*1111* و یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من قابل انجام است.

زائران باید در نظر داشته باشند که برای تماس با شماره‌های ایرانی از خارج از کشور، لازم است پیش از شماره مشترک مدنظر خود، حتماً کد 0098 را شماره‌گیری کنند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!