سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

شبکه شاد امسال رایگان خواهد بود

شبکه شاد امسال رایگان خواهد بود

تاریخ درج: ۱۴۰۰/۶/۲۵ تعداد بازدید: 614

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش با همراهی مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول و جمعی از مدیران ارشد همراه اول و وزارت آموزش و پرورش از مرکز مانیتورینگ پلتفرم شاد بازدید کردند. در این مراسم مدیر عامل همراه اول توضیحاتی در رابطه با پیشرفت‌های شبکه شاد از زمان راه‌اندازی تا به امروز را ارائه کرده و مژده «رایگان» بودن اینترنت همراه اول برای کاربران «شاد» را داد و همچنین اعلام کرد در سال تحصیلی جدید نرم افزار با کیفیتی بسیار خوب پاسخگوی نیازهای دانش آموزان و معلمان خواهد بود.

شبکه شادمهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول، ضمن اعلام رایگان بودن اینترنت همراه اول برای کاربران شاد خبر تدارک سیم کارت‌هایی مخصوص دانش آموزان را داد تا در صورت نیاز و نظر والدین با محدودیت های تعیین شده توسط والدین، در اختیار آنان قرار گیرد. این پلتفرم امسال با توجه به بروزرسانی انجام شده با کیفیت بالاتری نسبت به سال گذشته در اختیار معلمان و دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل همراه اول در ادامه از احتمال مشارکت شرکت ها و بخش خصوصی فعال در حوزه آموزش و پرورش اظهار کرد: در صورتیکه امروز شورایعالی فضای مجازی این موضوع را تصویب کند، می‌توان گفت یکی از اتفاقات خوب شکل خواهد گرفت؛ به این صورت که این شرکت‌ها می‌توانند خدمات خود را براساس سیاست‌هایی که توسط وزارت آموزش و پرورش وضع می‌شود روی بستر شاد به عنوان پلتفرم مادر قرار دهند که در نهایت تحول جدی در حوزه خدمات شاد را به ارمغان خواهد آورد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش پلتفرم شاد را یکی از بزرگترین دستاوردهای نظام در این دوران (دوران کرونا) دانست و بیان کرد: امسال هم سال تحصیلی را با «شاد» آغاز می‌کنیم و در نسخه‌ای که تا قبل از آغاز بکار مدارس رونمایی می‌کنیم، ظرفیت های کاملا متفاوت تری دیده شده که امیدواریم بتواند جذابیت های بیشتری را برای دانش اموزان داشته باشد.

کاظمی در ادامنه بیان کرد: امسال هم علی رغم اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تحت فشار بود و همچنان نتوانسته مطالبات همراه اول را پرداخت کند، اما وزیر ارتباطات تمهیدات لازم را پیش بینی کرده‌اند تا استفاده از پلتفرم شاد رایگان باشد.

کاظمی در رابطه با حذف شبکه شاد در صورت حضوری بودن مدارس بیان کرد: تیمی شبانه‌روزی برای نسخه جدید این پلتفرم در حال فعالیت است و ظرفیت‌های متفاوت‌تر و جذابیت‌های بیشتری برای دانش‌آموزان دارد که در سال تحصیلی جدید افزایش پیدا کرده است و استفاده از این پلتفرم را حتی بعد از اینکه مدارس صد در صد حضوری شود ادامه خواهیم داد.

در جلسه شورای عالی فضای مجازی، موضوع توسعه آموزش و پرورش مجازی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که سامانه شاد توسط وزارت آموزش و پرورش مسئول ارائه آموزش عمومی رایگان باشد و در زمینه فعالیت آموزشی ارزش افزوده بخش دولتی و غیردولتی تنظیم مقررات کرده و مجوز صادر کند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!