سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

جشنواره‌ی کیف پولت رو به‌روز کن ایرانسل

جشنواره‌ی کیف پولت رو به‌روز کن ایرانسل

تاریخ درج: ۱۴۰۰/۶/۶ تعداد بازدید: 449

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند، شرکت ایرانسل در راستای افزایش رضایت‌مندی مشترکان خود همواره در تلاش است تا خدمات آنلاین و دیجیتال این اپراتور را گسترش دهد. این بار با برگزار نمودن جشنواره‌ی «کیف پولت رو به‌روز کن!» تلاش به تشویق کاربران ایرنسلی به استفاده از کسب‌وکارهای متصل به کیف‌پول دیجیتال نموده است.

کیف پول

پیش از این فقط کاربران ایرانسلی که تلفن همراهشان از سیستم عامل انروید پشتیبانی می‌کرد، می‌توانستند نسیب به خرید بسته‌ی اینترنت و فعال‌سازی آن از طریق کیف پول دیجیتال اقدام نمایند، شرکت ایرانسل این امکان را برای کاربران ایرانسلی که تلفن همراهشان از سیستم عامل ios پشتیبانی می‌کند نیز فراهم نموده است تا از این طریق نسبت به خرید خود اقدام نمایند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

تمام کاربران ایرانسل که از طریق کیف پول دیجیتال نسبت به فعال‌سازی بسته‌های اینترنت خود اقدام نمایند امکان شرکت در قرعه‌ کشی خودروی پژو 207 را دارند.

مشترکان ایرانسل می‌توانند پس از نخستین شارژ کیف پول دیجیتال خود با حداقل مبلغ 10 هزار تومان 2 گیگابایت اینترنت هدیه دریافت نمایند و پس از آن با هربار شارژ کیف پول دیجیتال خود ، تا 25 درصد مبلغ شارژ به عنوان هدیه (شارژ شگفت‌انگیز دیجیتال) به حساب مشترک افزوده خواهد شد. امکان استفاده از این شارژ، برای پیامک، اینترنت و تماس صوتی وجود دارد.

شارژ کیف پول دیجیتال

مشترکان ایرانسل می‌توانند با مراجعه به بخش کیف پول دیجیتال در اپلیکیشن «ایرانسل من» و یا شماره‌گیری کد دستوری#1*6* ، کیف پول دیجیتال خود را شارژ کنند.

با استفاده از اعتبار موجود در کیف پول دیجیتال، امکان فعال‌سازی آسان بسته‌های اینترنت، پیام پیشواز و نیز محتواهای موجود در اپلیکیشن‌های چارخونه، پیشواز، بازیک و دیجیتون وجود دارد.

جشنواره‌ی «کیف پولت رو به‌روز کن!»

در جشنواره‌ی «کیف پولت رو به‌روز کن!» مشترکان ایرانسل می‌توانند با خرید بسته‌های اینترنت از طریق کیف پول دیجیتال خود، در جشنواره‌ی ویژه‌ی کیف پول دیجیتال ایرانسل شرکت کرده و به قید قرعه، برنده یک دستگاه خودروی پژو 207 اتوماتیک شوند. خرید بسته‌های اینترنت با اعتبار کیف پول دیجیتال، از طریق اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره‌گیری کد دستوری #4*4*6*  امکان‌پذیر است.

بر این اساس، هر 1000 تومان خرید محصولات و خدمات دیجیتال با اعتبار کیف پول دیجیتال ایرانسل، معادل یک امتیاز در قرعه‌کشی است. با به دست آوردن حداقل 5 امتیاز، امکان شرکت در این قرعه‌کشی وجود دارد. مهلت شرکت در این جشنواره، 10 شهریور ماه 1400 است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!