سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


آذری جهرومی، وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات در آخرین روز از وزارت خود در دولت دوازدهم، گزارشی از پیام‌های ارسال شده توسط مردم که مربوط به آذر ماه 1398 تا شهریور 1400 بوده است را در صفحه اینستاگرام شخصی خود منتشر کرد.

وزیر ارتباطات

محمدجواد آذری جهرمی در صفحه خود در اینستاگرم اعلام کرده: پیامکها در کنار شبکه‌های اجتماعی، پنجره ارتباط مستقیمی بین شما و من بود. گزارش فوق از آمار دستورات شما از طریق کانال پیامکی است که تلاش کردم عمده‌ی آنها را پیگیری کنم.

وی در ادامه افزود: خاطرات خوبی از این نوع تعامل با مردم برایم ایجاد شد. بویژه وقتی محدود ناسزاها به لبخند رضایت و رفاقتها بدل شد. در هر حال از فردا مسئولیت بنده به عنوان وزیر ارتباطات خاتمه خواهد یافت اما همچنان کانال ارتباطی ما با هم باز خواهد بود و رفاقتها همچنان ادامه خواهند داشت.

طبق گزارش ارائه شده توسط وزیر ارتباطات از آذر ماه 1398 الی شهریور 1400 تعداد 61 هزار و 245 پیام به شماره 09122997821 ارسال شده است.

بالاترین میزان پیامک‌های ارسال شده مربوط به شکایت مردم از اپراتور‌های تلفن همراه، 22 درصد بوده است و پس از آن 20 درصد مربوط به حال و احوال دوستانه و 18 درصد درخواست توسعه پوشش اینترنت در روستاها بوده است. شکایت و انتقاد از خدمات پستی 15 درصد از پیام ها و همچنین درخواست اشتغال نیز 15 درصد بوده است.

شکایت از عملکرد کارکنان وزارت ارتباطات، خدمات پست‌بانک، دولت الکترونیک، اشکالات گیمرها و درخواست مساعدت از سوی کارکنان وزارت ارتباطات از دیگر پیامک‌هایی بود که بیشترین تکرار را داشته است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!