سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

آپدیت جدید سایت رند - تغییر در ساختار بروزرسانی

آپدیت جدید سایت رند - تغییر در ساختار بروزرسانی

تاریخ درج: ۱۴۰۰/۵/۲۵ تعداد بازدید: 1829

یکی از مهمترین و پرکاربردترین ابزارهای سایت رند، سیستم بروزرسانی است. با انجام بروزرسانی می‌توانید تمامی آگهی‌های خود را (سیم‌کارت، تلفن ثابت، دامنه) بروز کرده تا بالاتر از سایر آگهی‌ها نمایش داده شوید. البته نمایش بالاتر به نوع ویژه آگهی شما نیز بستگی دارد. با توجه به اهمیت بروزرسانی، تصمیم به تغییراتی مفید و کاربردی در سایت رند گرفته‌ایم که در ادامه با این تغییرات آشنا خواهید شد.تغییر در تعداد بروزرسانی

پیش از این تعداد بسته‌های بروز رسانی به سه بسته (2بار، 5بار و 7بار) تقسیم می‌شد و به صورت روزانه نیز یک‌بار بروزرسانی رایگان به کاربر اختصاص می‌دادیم. در آپدیت جدید سایت رند، تعداد این بسته‌ها به شرح زیر تغییر کرده است.

  • بروزرسانی 2 بار (21/000 تومان)
  • بروزرسانی 5 بار (35/000 تومان)
  • بروزرسانی 7 بار (42/000 تومان)
  • بروزرسانی 24 بار (240/000 تومان)
  • بروزرسانی 48 بار (675/000 تومان)
  • بروزرسانی 96 بار (2/000/000 تومان)


تغییر در قیمت سیستم بروزرسانی خودکار

یکی از مشکلات بروزرسانی خودکار این بود که به صورت روزانه باید زماندهی می‌شد. اما در آپدیت جدید سایت رند، این امکان وجود دارد که شما زماندهی خود را به یکماه اختصاص دهید. یعنی اگر امروز زمان‌های ربات بروزرسان خودکار را مشخص نمایید، تا یکماه بعد این زمان‌ها باقی خواهند ماند و به صورت روزانه، عملیات بروزرسانی را انجام خواهند داد. همچنین قیمت ربات بروزرسان خودکار 100/000 تومان شده است.


تغییر در تعرفه آگهی‌های ویژه سه ستاره و تک ستاره

از اولین روز فعالیت سایت رند تا به امروز، تعرفه ویژه کردن آگهی هیچ تغییری نداشته است. با توجه به نرخ تورم و افزایش شدید قیمت‌ها در اقلام و خدمات مختلف، تغییر ندادن قیمت‌ها تا با امروز برای مجموعه رند افتخار بزرگی است. اما امسال با توجه به هزینه‌های بسیار بالایی که وجود دارد، نرخ ویژه کردن آگهی‌های ویژه سه ستاره و تک ستاره را تغییرات اندکی داده‌ایم که به شرح زیر است.

ویژه سه ستاره سیم‌کارت دائمی  =  7/000 تومان
ویژه سه ستاره سیم‌کارت اعتباری  = 4/000 تومان

ویژه تک ستاره سیم‌کارت دائمی  =  3/000 تومان
ویژه تک ستاره سیم‌کارت اعتباری  =  2/000 تومان


لازم به ذکر است که تعرفه ویژه VIP هیچ تغییری نداشته است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!