سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


همزمان با افتتاح پروژه‌های ارتباطی در استان هرمزگان، یک هفته اینترنت رایگان توسط همراه اول و ایرانسل به مردم روستاهای هرمزگان اختصاص داده شد. همراه اول برای پوشش 140 روستای استان هرمزگان 97 سایت را ایجاد و ارتقا داده است. ایرانسل نیز همزمان با حضور در این مناطق اقدام به افتتاح سایت در دو روستای خمینی‌شهر و محمودآباد کرد.

اینترنت رایگان

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، در این مراسم بیان کرد اقدامات انجام شده، وظیفه‌ی مسؤولان بوده و از این بابت منتی وجود ندارد، «عیدی» ساکنان مناطق تحت پوشش سایت‌های جدید را، استفاده از یک هفته اینترنت رایگان اعلام کرد.

مدیرعامل ایرانسل، انجام توسعه ارتباطات روستا‌های استان‌های هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویراحمد را باعث مباهات و افتخار دانست و بیان کرد: به ثمر رسیدن این پروژه بزرگ و تحول آفرین، بدون اراده‌ی قوی، برنامه‌ریزی دقیق و تلاش شبانه‌روزی ممکن نبود.

وی در ادامه تاکید کرد: اینترنت پر سرعت، دیگر خدمتی لوکس نیست، بلکه نیاز جدی زندگی، تحصیل، کسب‌وکار، درمان و… برای همه‌ی مردم است ICT این امکان را فراهم کرده است که شکاف عدالت اجتماعی، بین شهر و روستا، روز‌به‌روز کم شود.

طی ارتباط آنلاین از استانداری هرمزگان با سایت‌های ایرانسل در دو روستای خمینی‌شهر و محمودآباد، به نمایندگی از سایت‌های احداث شده در کل استان، این سایت‌ها توسط وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات و استاندار هرمزگان، رسما افتتاح شدند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!