سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

 هدایای خرید سیم کارت دائمی همراه اول

هدایای خرید سیم کارت دائمی همراه اول

تاریخ درج: ۱۳۹۹/۱۲/۲ تعداد بازدید: 119

همراه اول برای افرادی که قصد خرید سیم‌کارت دائمی این اپراتور را دارند، بسته‌هایی تحت عنوان بسته خوش‌آمد در نظر گرفته است. متقاضیان خرید سیم کارت دائمی همراه اول می‌توانند به صورت حضوری با مراجعه به کلیه مراکز فروش و ارائه خدمات همراه اول و یا از طریق فروشگاه آنلاین همراه اول نسبت به خرید سیم‌کارت دائمی خود اقدام نمایند.

خوش آمد
هدایای ویژه بسته خوش آمد سیم کارت دائمی همراه اول شامل 30 گیگابایت اینترنت هدیه به مدت یک ماه، مکالمه با تعرفه نیم‌بها به مدت 6 ماه و ماهانه 100 عدد پیامک (انگلیسی و فارسی) هدیه به مدت 6 ماه می‌باشد.

30 گیگابایت اینترنت هدیه به مدت یک ماه (ویژه دائمی‌ها)
در زمان فعالسازی سیم‌کارت‌‌های دائمی همراه اول، بسته اینترنت 30 گیگابایتی به صورت خودکار برای تمام مشترکین  به مدت 30 روز فعال می‌شود. مشترکین می‌توانند سایر بسته‌های این اپراتور را نیز هم‌ زمان با این بسته‌ی هدیه فعالسازی و استفاده نمایند.

برای استعلام این بسته هدیه اینترنت 30 گیگابایتی نیاز است کد دستوری #10*100* را شماره گیری کنید و یا از پرتال و اپلیکیشن همراه من استفاده نمایید.

مکالمه با تعرفه نیم‌بها به مدت 6 ماه (ویژه دائمی‌ها)
زمان استفاده از بسته مکالمه‌ی هدیه با تعرفه نیم‌بها درون شبکه و ثابت تا 6 ماه یعنی 180 روز پس از فعالسازی سیم کارت می‌باشد و مشترکین می‌توانند هم‌زمان این بسته را با بسته‌های مکالمه مدار فیروزه‌ای، هدیه تولد، شتاب در پرداخت، مکالمه همراهی و یا سایر بسته های مکالمه و ترکیبی که وجود دارد فعال نمایند. فقط دقت نمایید امکان فعالسازی طرح 399 و 299 همزمان با این طرح ممکن نیست.

برای استعلام این طرح نیاز است که دستوری #30*1000* را شماره‌گیری نمایید و یا از طریق پرتال و اپلیکیشن همراه‌من اقدام نمایید.

ماهانه 100 عدد پیامک (انگلیسی و فارسی) هدیه به مدت 6 ماه (ویژه دائمی‌ها)
بسته پیامک هدیه به صورت خودکار در 6 ماه متوالی و همزمان با فعالسازی سیم کارت، فعال می شود و امکان فعالسازی هم‌زمان این بسته با بسته پیامک همراهی و یا سایر بسته‌های پیامک و ترکیبی وجود دارد.

برای استعلام این بسته نیاز است کد دستوری #30*1000* را شماره‌گیری نمایید و یا از طریق پرتال و اپلیکیشن همراه من اقدام شود.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!