سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

همراه اول 92 سایت جدید در گیلان راه‌اندازی کرد

همراه اول 92 سایت جدید در گیلان راه‌اندازی کرد

تاریخ درج: ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ تعداد بازدید: 307

در آستانه دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب، شرکت ارتباطات سیار، 92 سایت ارتباطی جدید را در 48 شهر ، 130 بخش و روستای استان گیلان نصب و راه‌اندازی کرده است تا علاوه بر ارتقای سطح پوشش و کیفیت مشترکان این اپراتور به سرویس تماس و دیتا، گام دیگری در پیاده‌سازی عدالت ارتباطی برداشته باشد.

سایت گیلان
همراه اول در طی یک سال گذشته اقدامات و خدماتی در جهت فعالیت‌های فنی و مهندسی در شبکه تلفن همراه استان گیلان با همت تیم‌های فنی همراه اول، مخابرات استان و شرکت نقش اول کیفیت(ناک) انجام داده است و 519 تکنولوژی را راه‌اندازی کرده است.

هزینه توسعه شبکه موبایل استان گیلان جهت افزایش ظرفیت ارتباطی این استان که توسط شرکت ارتباطات سیار ایران در طی یک سال اخیر انجام شده بالغ بر 930 میلیارد ریال بوده است تا مراجعات حضوری به ادارات و مراکز آموزشی در ایام کرونایی کاهش یابد.

لازم به ذکر است پروژه‌‌های توسعه شبکه تلفن همراه در قالب فاز هشت توسعه همراه اول، خدمات عمومی اجباری ارتباطات و فناوری اطلاعات (Uso) و در شرایط دشوار تحریم، حضور در مناطق صعب‌العبور روستایی، بارش‌های شدید فصلی و مواردی از این دست به اجرا رسیده است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!