سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

ایرانسل نشان ویژه‌ی روابط عمومی سرآمد را دریافت کرد

ایرانسل نشان ویژه‌ی روابط عمومی سرآمد را دریافت کرد

تاریخ درج: ۱۳۹۹/۸/۲۸ تعداد بازدید: 910

در شانزدهمین دوره‌‌ی سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی و هفدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی برترین‌های روابط عمومی ایران، ایرانسل توانست نشان ویژه‌ی روابط عمومی سرآمد را با بالاترین امتیاز کسب کند. این مراسم با حضور فعالان ارتباطی کشور و حضور آنلاین جمع گسترده‌ای از فعالان ارتباطی ایرانی و بین‌المللی در محل خانه‌ی فرهنگ‌وهنر دیهیم برگزار شد.

روابط عمومی

خانم اسوتلانا استاوروا، رییس هیات مدیره «انجمن بین‌المللی روابط عمومی (IPRA)»، در صحبت‌های خود بیان کرد: امروز در جهانی زندگی می‌کنیم که مردم، ارتباط قوی بین گفتن و عمل کردن را درخواست می‌کنند. امروز وظیفه‌ی ما دست‌اندرکاران روابط عمومی این است که ارتباط بین گفتن و عمل را، با ارتباطات و کمپین‌های روابط عمومی که مبتنی بر هدف، اعتماد و اخلاق باشد، تقویت کنیم.

ایرانسل همچنین، تندیس «جایزه‌ی ملی روابط عمومی برتر در ارتباطات الکترونیک و مجازی» را از شانزدهمین دوره‌ی «سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی» و «هفدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی برترین‌های روابط عمومی ایران»، دریافت کرد.

لوح‌تندیس نشان ویژه‌ی روابط عمومی سرآمد، به دلیل رعایت استانداردهای تعالی ارتباطی و اهتمام ویژه به سرآمدی و برتری در «حوزه‌های مختلف فعالیت‌های روابط عمومی» و تلاش مستمر برای ارتقای کیفیت فعالیت‌ها و خدمات ارتباطی، به ایرانسل اهدا شد.


برچسب ها : ایرانسلسیم کارت

نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!