سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، مدیر کل حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری، اعلام کرده است که اتباع غیر ایرانی می‌توانند حد‌اکثر سه سیم کارت فعال تلفن همراه به نام خود خریداری کنند. مدارک لازم برای خرید سیم کارت اتباع غیر ایرانی شامل کارت پناهندگی، کارت اقامت (آمایش)، گذرنامه معتبر، کارت هویت و کارت سبز می‌باشد.

سیم کارت اتباع خارجی

در چند روز گذشته خانم فرشته حسینی، بازیگر افغان مقیم کشور متنی از عدم فروش سیم کارت به مادرش منتشر کرد. طبق گفته ایشان، شرکت مخابرات حاضر به فروش سیم کارت به ایشان نشده است. پس از انتشار این پست وزیر ارتباطات مشکل را بررسی و اعلام کرد هیچ محدودیتی برای واگذاری سیم کارت به مهاجرینی که دارای مدارک اقامتی معتبر هستند، وجود ندارد.

وی در ادامه بیان کرد برای واگذاری سیم کارت به مادر خانم فرشته حسینی، هیچ استعلامی از سامانه احراز هویت سازمان تنظیم و مقررات نشده است و دفتر خدمات ارتباطی، از وظایف خود تخطی کرده است. آذری جهرومی به سازمان تنظیم مقررات دستور داده است تا دفتر متخلف شناسایی و برخورد قانونی انجام شود.

مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد:  اگر اتباع غیر ایرانی در مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطی و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی دچار مشکل شده و این دفاتر از ارایه خدمت به آنان خودداری کنند، می‌توانند با مراجعه به سامانه 195 به آدرس https://195.cra.ir یا تماس با شماره 195 شکایت خود را از این دفاتر ثبت کنند.

پیمان قره داغی افزود: به شکایات اتباع غیر ایرانی در مورد عدم ارایه خدمات در دفاتر پیشخوان و خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات به صورت فوری رسیدگی می‌شود.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!