سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

نخستین نوآوردگاه مرکز نوآوری ایرانسل آغاز شد

نخستین نوآوردگاه مرکز نوآوری ایرانسل آغاز شد

تاریخ درج: ۱۳۹۹/۸/۱۷ تعداد بازدید: 501

صبح روز جمعه 16 آبان ماه 1399، نخستین نوآوردگاه مرکز نوآوری ایرانسل با حضور معاون فنی مهندسی ایرانسل و مدیرعامل مجموعه‌ی ایرانسل‌لبز و محمد خلج، عضو هیأت‌مدیره و مدیرعامل اسنپ و همچنین عضو هیأت‌مدیره‌ی ایرانسل‌لبز برگزار شد.

مجموعه ایرانسل لبز Irancell Labs سال گذشته جهت تعمیق ارتباط  ایرانسل با جامعه‌ی دانشگاهی و کمک به مراکز علمی، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناوری تأسیس شده است. این مجموعه دارای سه بخش تحقیق و توسعه، مرکز نوآوری ایرانسل و آکادمی ایرانسل، می‌باشد.

نوآوردگاه

دکتر حسن بولوردی، مدیر عامل مجموعه ایرانسل لبز در سخنرانی خود نوآوری را در وهله‌ی اول کلیدی برای حل مشکلات و چالش‌ها و ارائه خدمات بهتر به مشترکان و در وهله دوم به عنوان یک مزیت رقابتی برای حضور در بازار برشمرد و تأکید کرد: در ایرانسل معتقدیم که نوآوری باید در تمام ارکان شرکت، اعم از فرایندها، محصولات و خدمات به مشتریان جاری باشد و در فکر و کردار کارکنان نهادینه شود.

مدیر عامل ایرانسل لبز نوآوری را منشأ تحولات فناورانه‌ی سال‌های اخیر دانست که منجر به انقلاب صنعتی چهارم شده، به رشد سهم اقتصاد دیجیتال در تولید ناخالص ملی اشاره کرد و گفت: عمدۀ سهم این رشد، مربوط به اپراتورها و اکوسیستم استارتاپی بوده است.

بولوردی بیان کرد که پس از فراخوان ، در اولین نوآوردگاه Startup Weekend مرکز نوآوری ایرانسل 50 طرح و ایده به مرکز نوآوری ایرانسل ارسال شده تا پس از داوری اولیه، ۱۰ تیم استارتاپی به نوآوردگاه راه ‌‌یابند. تیم‌هایی که از داوری نهایی عبور کنند، در شتاب‌دهنده‌ی کهکشان مرکز نوآوری ایرانسل، تحت حمایت این مرکز قرار می‌گیرند. البته دریافت ایده‌ها برای نوآوردگاه‌های بعدی همچنان ادامه دارد.

مرکز نوآوری ایرانسل

شتاب‌دهنده‌ی کهکشان مرکز نوآوری ایرانسل، دارای مجوز از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری است و فعالیت خود را از مهر ماه سال جاری آغاز کرده است.

محمد خلج مدیرعامل اسنپ و عضو هیأت‌مدیره‌ی مجموعه‌ی ایرانسل‌لبز نیز در سخنرانی خود به سابقه ایرانسل در حمایت از استارتاپ‌ها و تجربه‌ی موفقی که در سرمایه‌گذاری روی اسنپ داشته اشاره کرد و بیان کرد: به عنوان مجموعه‌ی اسنپ علاقه‌مندیم در کنار تیم‌ها حضور داشته باشیم و از ایده‌هایی که به پلتفرم ما کمک می‌کند حمایت، چالش‌های موجود را مطرح و راه‌حل دریافت کنیم.

وی خطاب به تیم‌های استارتاپی حاضر در نوآوردگاه گفت: در مرحله بعدی، رسالتی که بر عهده‌ی شماست، تلاش برای تقویت هر چه بیشتر اعتماد نسبت به بخش خصوصی، در بخش دولتی است.

شتاب‌دهندۀ کهکشان
از تاریخ 16 تا 18 آبان ماه نخستین نوآوردگاه مرکز نوآوری ایرانسل، در شتاب‌دهنده‌ی کهکشان این مرکز، واقع در ایستگاه نوآوری شریف، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود و ۱۰ تیم استارتاپیِ شرکت‌کننده که پس از ثبت‌نام، در ارزیابی اولیه پذیرفته شده‌اند، در آن حضور دارند. پس از افتتاحیه‌، تیم‌ها در کارگاه‌های مختلف حضور خواهند داشت و روز یکشنبه، داوری نهایی و اختتامیه‌ی نوآوردگاه، با حضور و سخنرانی دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل، برگزار می‌شود.


برچسب ها : ایرانسلسیم کارت

نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!