سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

سرویس همراه‌یار همراه اول جهت دریافت خدمات در محل

سرویس همراه‌یار همراه اول جهت دریافت خدمات در محل

تاریخ درج: ۱۳۹۹/۷/۲۵ تعداد بازدید: 150

امروزه با شیوع و گسترش ویروس کرونا تمایل افراد برای خرید و دریافت خدمات به صورت غیر‌حضوری افزایش یافته است. همراه اول برای افزایش رضایت‌مندی و راحت‌تر شدن دریافت خدمات برای کاربران خود، سرویس همراه‌یار را راه‌اندازی کرده است تا مشترکان خدمات درخواستی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل مورد نظر دریافت کنند. هدف از ارائه این سرویس برای کاربران ایجاد یک تجربه متفاوت در زمان کوتاه بوده است.

همراه یار
استفاده از این سرویس باعث کاهش تردد در سطح شهر و حفظ سلامتی افراد جامعه می‌شود تا از افزایش شیوع ویروس کرونا جلوگیری ‌گردد همچنین ارائه خدمات نیز با سرعت بیشتری انجام شود و در زمان و هزینه رفت و آمد نیز صرفه‌جویی ‌شود که باعث افزایش رضایت‌مندی مشترکان شود.

همراه اول تلاش کرده است تا خدمات کاربردی و مورد نیاز، تحت پوشش این سرویس قرار گیرد که برخی از این خدمات عبارت‌اند از :

  • انتقال مالکیت (تغییرنام) شماره تلفن همراه
  • فعالسازی سیم کارت
  • قطع مفقودی سیم کارت
  • تعویض سیم کارت
  • ترابرد به همراه اول
  • نصب و آموزش نرم‌افزار و اپلیکیشن مانند همراه من و ...
  • دریافت کد محرمانه سیم کارت (pin ، puk)

برای دریافت خدمات در محل کافیست با شماره 9990 تماس حاصل نمایید و گزینه خدمات در محل را انتخاب کنید پس از آن نوع خدمات و محل مورد درخواست را اعلام نمایید تا در کمتر از 3 ساعت با مراجعه همراه یار از خدمات مورد نظر بهره‌مند گردند. هزینه ایاب و ذهاب این سرویس مبلغ 200,000  ریال می‌باشد که طبق مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور تنظیم شده است. این هزینه بر روی قبض مشتریان دائمی لحاظ می‌گردد و برای مشتریان اعتباری از شارژ حسابشان کسر می‌گردد.

سرویس همراه‌یار در مراکز استان‌های فیروزه‌ای رنگ پیاده‌سازی و در حال ارائه می‌باشد و به زودی در مراکز استان‌های نارنجی‌ رنگ نیز پیاده‌سازی خواهد شد. تلاش بر این است تا در آینده نزدیک مراکز تمامی استان‌های کشور تحت پوشش خدمت مذکور قرار گیرند.

همراهنظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!