سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


شرکت ایرانسل در روز 24 مهر ماه 1399 مصادف با روز جهانی عصای سفید هدایایی ویژه را برای مشترکان کم‌بینا و نا‌بینا خود در نظر گرفته است. این هدیه شامل 2 گیگابایت اینترنت با اعتبار یک روز و نیز اشتراک هدیه‌ی دو روزه‌ی اپلیکیشن لنز، در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ۲۴ و ۲۵ مهر، ویژه محتوای صوتی و سایر محتواهای این اپلیکیشن است.

نابینا
انجمن نابینایان ایران، فهرستی از مشترکان ایرانسل را که واجد دریافت این شرایط می‌باشند را در اختیار ایرانسل قرار داده‌اند و این هدایا به‌صورت خودکار، از بامداد روز 24 مهر، برای این دسته از مشترکان، فعال می‌شود.

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در روز 9 مهر ماه نیز خدمات ویژۀ پشتیبانی از مشترکان ناشنوا و کم‌شنوا را در راستای مسؤولیت اجتماعی خود راه‌اندازی کرده بود تا مشترکان ناشنوای ایرانسل بتوانند از طریق ارتباط ویدیویی با مرکز ارتباط با مشتریان، پشتیبانی لازم را از کارشناسان مسلط به «زبان اشاره» دریافت کنند.

چند هفته‌ی پیش، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار تصویری از یک فرد نابینا در دفترش، اعلام کرد: این فرد از نخبگان نابینا است و برای من نامه‌ای نوشته بود که از اول درخواست کردم تا برای صحبت پیرامون مشکلش به وزارت ارتباطات بیاید.

هم‌زمان با روز جهانی نابینایان، امیر سلیمانی توسط سازمان فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌عنوان مشاور منصوب شده تا دسترس‌پذیر کردن نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های کاربردی برای نابینایان را خود پیگیری کند.

روابط عمومی وزارت ارتباطات ابراز امیدواری کرده است که با این انتصاب جدید، نابینایان کشور بتوانند به نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های کاربردی همچون نقشه‌خوان‌ها، تاکسی‌های اینترنتی، سامانه‌های دریافت و پرداخت و سایر اپلیکیشن‌هایی که این روزها زندگی را برای بسیاری از مردم تسهیل می‌کنند، دسترسی راحت‌تری داشته باشند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!