سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

آیفون جدید با پشتیبانی از شبکه 5G معرفی شد

آیفون جدید با پشتیبانی از شبکه 5G معرفی شد

تاریخ درج: ۱۳۹۹/۷/۲۳ تعداد بازدید: 138

اپل در مراسم آنلاین رویداد hi, speed از محصولات جدید خود رونمایی کرد. تمامی گوشی‌های آیفون 12 از شبکه نسل پنجم اینترنت، 5G پشتیبانی می‌کنند تا کاربران اپل سرعت بالای اینترنت را تجربه کنند.

اپل هر سال طی مراسمی از محصولات جدید خود رونمایی می‌کند. این شرکت سهم قابل توجهی از بازار گوشی‌های هوشمند تلفن همراه را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده و تمام دوست‌داران اپل و حتی کسانی که از محصولات این شرکت استفاده نمی‌کنند علاقه‌مند به دیدن محصولات جدید اپل و گوشی‌های آیفون جدید می‌باشند.

آیفون12

از حاضران این مراسم در اپل پارک، مدیر عامل اپراتور بزرگ ورایزن بود که در رابطه با همکاری با اپل و همچنین فناوری 5G سخنرانی کرد. بررسی‌ها نشان می‌دهد ارزش سهام اپل و ورایزن در جریان برگزاری رویداد Hi, Speed تغییرات قابل توجه‌ای کرده است؛ این تغییرات ارتباطی نزدیک با فناوری 5G دارد.

اپل در این مراسم از 4 نسخه آیفون 12 رونمایی کرد که قیمت آنها از 700 تا 1100 دلار است. این گوشی‌ها که از 5G پشتیبانی می‌کنند از سرعت بیشتری نسبت به گوشی‌های مودم 4G و تاخیر کمتری برخوردار می‌باشند همچنین امنیت بیشتری نیز دارند.

در ماه‌های گذشته گوشی‌های اندروید زیادی در بازار معرفی شدند که به مودم 5G مجهز بودند. البته گوشی‌های آیفون 12 علاوه بر پشتیبانی از شبکه 5G از قابلیت Smart Data Mode برخوردار می‌باشد تا در هنگام عدم نیاز به اینترنت 5G به صورت خودکار به شبکه 4G متصل شود تا در مصرف باتری صرفه‌جویی شود. برای مثال زمانی که از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنید حتی اگر در منطقه تحت پوشش 5G نیز باشید گوشی از شبکه 4G استفاده می‌کند.

با توجه به بررسی‌های صورت گرفته شرکت‌های بزرگی که به شبکه 5G توجه ویژه‌ای دارند از زیر‌ساخت‌های قوی‌تری نیز برخوردار می‌باشند و تاثیر‌گذاری بیشتری نیز دارند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!