سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

رایتل هر جمعه به کاربرانش هدیه می‌دهد

رایتل هر جمعه به کاربرانش هدیه می‌دهد

تاریخ درج: ۱۳۹۹/۷/۲۲ تعداد بازدید: 123

اپراتور رایتل طرحی را عنوان جمعه‌های رایتلی برای کاربران خود در نظر گرفته است تا هر جمعه، هدیه‌های جذابی را به صورت تصادفی دریافت کنند. از هدایا این طرح بسته‌های اینترنت تا حجم 30 گیگابایت و یا بسته‌های مکالمه رایگان می‌باشد.

جمعه رایتلی

افرادی که از سیم کارت رایتل استفاده می‌کنند از طریق اپلیکیشن رایتل‌من و یا سامانه رایتل‌من می‌توانند هدیه‌ی خود را دریافت کنند. در صورتی که اپلیکیشن رایتل من را نصب نکرده باشید می‌توانید با نصب کردن این اپلیکیشن 1 گیگابایت اینترنت هدیه نیز دریافت کنید.

از دیگر مزایای اپلیکیشن رایتل من، انجام اموری مانند خرید بسته، شارژ ریالی و شورانگیز، آگاهی از جزییات سیم‌کارت‌های رایتل خریداری شده، شرح طرح‌ها و بسته‌های پیشین و کنونی، مشاهده و پرداخت صورت‌حساب، مشاهده نواحی تحت پوشش، فروشگاه‌های رایتل است که دیگر نیازی به برقراری تماس با مرکز خدمات مشتریان رایتل نباشد.

مهلت فعالسازی بسته هدیه، یک بار در هر جمعه از بامداد روز جمعه ساعت 00:00 تا ساعت 23:59 همان روز است و پس از آن امکان فعال‌سازی بسته هدیه وجود نخواهد داشت. مهلت استفاده از بسته هدیه رایتل فقط 24 ساعت پس از فعال‌سازی می‌باشد.

پس از اتمام بسته می‌توانید از روش‌های زیر اقدام به خرید بسته نمایید:

  • خرید از طریق سامانه کد دستوری ستاره 142 مربع #142*
  • خرید از طریق وب‌سایت رایتل
  • خرید از طریق سامانه رایتل من
  • خرید از طریق سامانه پیام کوتاه 2020
  • خرید از طریق اپلیکیشن رایتل من

لازم به ذکر است رایتل همچنین امکان استفاده از سرویس اینترنت بدون محدودیت در حجم را با بسته‌های نامحدود ویژه ساعت‌های افت مصرف و ساعت‌های خاص فراهم آورده است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!