سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و سازمان منطقه‌ی آزاد قشم، جهت بهبود و تقویت شبکه ارتباطات تلفن همراه و همچنین پوشش کامل مناطق شهری و روستایی تفاهم‌نامه مشترکی را در محل سازمان منطقه‌ی آزاد قشم، امضا کردند.

این تفاهم‌نامه در راستای توسعه و ایجاد اشتغال پایدار، مولد و فناورانه به منظور هوشمندسازی مدیریت جزیرۀ قشم امضا شده است.

تفاهم نامه قشم
در این مراسم بیژن عباسی‌آرند، مدیرعامل ایرانسل و جمعی از اعضای هیات مدیره و معاونان ایرانسل و نیز مهندس حمیدرضا مومنی، مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره‌ی سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران این سازمان حضور داشتند.

از مفاد این تفاهم نامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه و توسعه‌ی خدمات مبتنی بر محتوا و تولید محتوای دیجیتال بر بسترهای ایرانسل
  • توسعه زیرساخت‌های فنی و ارتقای پوشش ارتباطی و اینترنت پرسرعت در جزیره 
  • ارائه‌ی محصولات و امکانات مربوط به شهر هوشمند در جزیره قشم بر بسترهای ایرانسل و توسعه آنها

از دیگر خدماتی که ایرانسل در راستای این تفاهم‌نامه ارائه می‌دهد می‌توان به سیمکارت سازمانی، اینترنت سازمانی، شبکه‌ی‌امن‌همراه اختصاصی، راهکار مدیریت ناوگان، سامانه‌ی گفت‌وگوی ناهمگام سیگنال، خدمات اینترنت اشیا بر بستر شبکه‌ی NB-IoT و زیرساخت ابری (IaaS) را برای توسعه خدمات مدیریت هوشمند جزیره‌ی قشم، نام برد.

ایرانسل در ششم مهرماه سال جاری نیز در چارچوب شبکه‌ی ملی اطلاعات تفاهم‌نامه‌ای را با ستاد توسعۀ فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل هوشمند معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان منطقۀ آزاد کیش، در زمینۀ طراحی و ایجاد پایلوت حمل‌ونقل هوشمند شهری، مبتنی بر شبکه‌های ارتباطات سلولی نسل جدید در منطقه آزاد کیش، امضا کرده بود.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!