سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

قیمت لحظه ای دلار امروز چند است؟

قیمت لحظه ای دلار امروز چند است؟

تاریخ درج: ۱۳۹۹/۷/۶ تعداد بازدید: 227

قیمت لحظه ای دلار این روزها به دغدغه اصلی فعالان اقتصادی و حتی مردم عادی تبدیل شده است و دسترسی به سایتی که قیمت روز دلار و سایر ارزهای خارجی را به طور مرتب به روزرسانی کند به یکی از نیازهای بسیاری از افراد تبدیل شده است. در همین راستا، سایت کلیک با استفاده از API مورد تائید اتحادیه صرافان مبادرت به درج آخرین و جدیدترین قیمت روز دلار و سایر ارزهای خارجی کرده است.

قیمت دلار امروز چند است؟

برای مشاهده قیمت دلار امروز و همچنین قیمت یورو و سایر ارزهای خارجی می توانید به قسمت قیمت دلار سایت مدیاتی که از منوی بالای سایت در دسترس است مراجعه نمائید.

دلار
با توجه به قیمت گذاری دلار هرات از ساعت 11 هر صبح، نرخ گذاری قیمت ارزهای خارجی از ساعت 11 آغاز می شود و شما می توانید به طور لحظه ای آخرین قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و سایر ارزهای پراستفاده را با نوسان تغییرات قیمتی در بخش قیمت دلار سایت مدیاتی مشاهده نمائید.

به عنوان نمونه در جدولی که مشاهده می نمائید کمترین قیمت دلار و بیشترین قیمت دلار در یک روز تا لحظه ای که مظنه نرخ قیمت دلار را بررسی می نمائید به نمایش در خواهد آمد و شما می توانید از بیشترین و کمترین قیمت دلار یا هر ارز دیگر در آن روز نیز مطلع شوید.

به روزترین و معتبرترین مرجع قیمت لحظه ای ارزهای خارجی را در مدیاتی دنبال کنید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!