سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

سئو سایت میانبری برای رسیدن به رتبه یک گوگل

سئو سایت میانبری برای رسیدن به رتبه یک گوگل

تاریخ درج: ۱۳۹۹/۶/۲۴ تعداد بازدید: 1237

تقریبا تمامی مشاغل یک وب سایت برای خود در فضای گسترده اینترنت ایجاد کرده اند. در واقع همانطور که برای دیده شدن در فضای سنتی کسب و کار کرکره مغازه را بالا می دادند تا کالاها و محصولاتشان را در معرض دید قرار دهند، برای فضای وب هم یک سایت به عنوان ویترین محصولات و خدمات خود ایجاد کرده اند. اما یک حقیقت تلخی وجود دارد که کاربر سایت شما را نمی بینید اگر اصول سئو سایت را رعایت نکرده باشید.

بزرگترین و محبوب ترین موتور جستجو، گوگل تمام این وب سایت ها را بررسی میکند و مورد ارزیابی قرار می دهد. سپس اگر سایت شما تمام قوانینی که گوگل را رعایت کرده باشد و کاربر پسند هم باشد به سایت شما رتبه می دهد. اما چه رتبه‌ای؟ 

خیلی از افراد نیازهای روزانه خود را در این موتور جستجو وارد می کنند. گوگل یک صفحه شامل تمام سایت هایی که می توانند نیاز کاربر را برطرف کند را به او نشان می دهد. شما در کجای این لیست قرار دارید؟ مهم این است که در صفحه اول و در رتبه اول قرار بگیرید. آن وقت شما برنده این بازی خواهید بود. 
در واقع قرار گرفتن در رتبه یک گوگل، به معنای دیده شدن توسط کاربر و افزایش فروش محصولات یا خدمات شماست. راه رسیدن به رتبه یک سئو سایت است.

سئو

سئو چیست؟ 
مجموعه ای از اقدامات و روش هایی است که شما با کمک آن ها سایت خود را از نظر گوگل و کاربر با ارزش می کنید. این اقدامات شامل فعالیت هایی که درون سایت انجام می گیرد مانند تولید محتوا با کیفیت و با ارزش برای کاربر که به آن سئو داخلی می گویند، فعالیت هایی که بیرون سایت صورت می گیرد مانند ساختن بک لینک و فعالیت در سوشیال مدیاها که به آن سئو خارجی می گویند. اقداماتی هم وجود دارد که سایت را از نظر فنی ارزیابی و سپس ایرادات را برطرف می کنند. به این فعالیت سئو تکنیکال می گویند.

اما لازم است که تمام افراد به دانش سئو مسلط شوند؟
در واقع سئو سایت یک علم و دانش نو ظهور است و برای رسیدن به درجه تخصص باید علاوه بر دانش آکادمیک تجربه هم داشته باشید. بهترین پیشنهاد برای اینکه سایت را سئو تضمینی کنید و به رتبه های اول گوگل برسید از شرکت های سئو کار کمک بگیرید. این شرکت ها با داشتن بهترین سئوکاران می توانند به شما به صورت حرفه ای مشاوره سئو بدهند و نیاز شما را برطرف کنند.

شرکت های سئو سایت، به صورت بلند مدت با شما وارد قرارداد می شوند. جایگاه سایت شما را استخراج می کنند و یک ضمانتی ارائه می کنند که با گذشت مثلا شش ماه شما در این جایگاه قرار خواهید گرفت.

حالا فرض کنید سایت شما بهینه شده و در رتبه اول قرار گرفته است. چه تضمینی وجود دارد که سایت شما جایگاه خود را حفظ کند و افت پیدا نکند؟  هر روز گوگل الگوریتم های خود را ارتقاء می دهد تا کاربر را زودتر و سریعتر به نتیجه مورد نظر برساند. این الگوریتم ها در جهت راضی نگه داشتن کاربر ایجاد می شود. حالا هر چقدر سئو حرفه ای انجام شده باشد جایگاه شما در رتبه اول مستحکم تر خواهد بود. بهترین سئو کار کسی که به تمام الگوریتم ها و قوانین سئو سایت و بهینه سازی آشناییت دارد و می تواند از تمام ترفندها به خوبی استفاده کند تا سایت شما را در رتبه بالا نگه دارد.

برای اینکه سایت شما در رتبه های بالایی قرار بگیرد باید بتوانید به صورت هم زمان تمام سئو های داخلی، خارجی و تکنیکال را به خوبی انجام دهید.  در واقع زمانی که شما سئو سایت را برون سپاری می کنید تمام این کارها بر عهده شرکت سئو کار قرار می گیرد. 

هر سایتی با توجه به مخاطبینی که دارد محتواهای متفاوتی تولید می کند. حتی زبان سایت هم می تواند انگلیسی، فارسی و عربی باشد. یک سئو کار حرفه ای و متخصص بیمی از زبان سایت ندارد و می تواند تمام قوانین را برای سایت ها با زبان های مختلف پیاده سازی کند. بیشتر شرکت های سئو تهران روی سایت های فارسی با کلمات فارسی کار می کنند و ادعای تخصص می کنند. اما بهترین سئو کار کسی است که تجربه سئو انگلیسی را نیز داشته باشد و بتواند نمونه کار موفقی را ارائه دهد. سئو انگلیسی به مراتب سخت تر از سئو سایت به زبان فارسی است اما شرکت سئو که به صورت تخصصی روی این زمینه کار می کنند می توانند عملکرد خوبی را از خود نشان دهند.

سئو سایت خود را به چه شرکت سئویی بسپاریم؟
با توجه به اینکه استفاده از سایت و فضای اینترنتی در بین کاربران در حال افزایش است، سئو سایت به شدت مورد توجه قرا گرفته است و شرکت های زیادی به وجود آمده اند که ادعای سئو حرفه ای می کنند. اما آیا هیچ کدام از ان ها سئو تضمینی ارائه می کنند؟ 

باید برای این کار به دلیل حساس بودن موضوع و هزینه بردار بودنش، خیلی دقت به خرج دهید. یکی از نکات مهم در انتخاب شرکت سئو کار مشاهده نمونه کارهای تیم است. باید ببینید سایت هایی که در دست تیم سئو بوده در طول چه مدت زمانی به چه جایگاهی رسیده اند. آیا سایت ها توانسته اند جایگاه خود را حفظ کنند یا دچار افت شده اند؟

در این بین شرکت های سئوکار جوان که به صورت تخصصی در این زمینه مشغول به کار هستند می توانند به شما خدمات مناسب و عالی ارائه کنند. تیم سئو اینجا دارای سابقه درخشانی در زمینه سئو سایت است و در زمینه بهینه سازی و سئو سایت های فارسی، انگلیسی و عربی دارای تجربه و عملکرد فوق العاده می باشد. شما با یک جلسه مشاوره می توانید به تخصص و تجربه این تیم پی ببرید. برای ارتباط با این تیم می توانید به آدرس https://seoinja.com/ مراجعه نمایید و یا با شماره های 09901818717 ، 09191818727 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات بیشتر کسب کنید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!