سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، از روز گذشته شرکت سامسونگ طی ایمیلی به کاربران گوشی‌های این شرکت اعلام کرده است که از تاریخ 25 فوریه یا 6 اسفند امکان خرید برنامه‌های پولی سامسونگ برای مشترکین ایرانی غیرممکن خواهد شد.

ایرانیان نمی‌توانند از گلکسی استور برنامه‌های پولی دانلود کنند

البته امکان دانلود و استفاده از برنامه‌های رایگان برای کاربران گوشی‌های سامسونگ امکان پذیر است، اما از این پس کاربرانی که بخواهند یک آیتم یا محصول را از گلکسی استور بخرند با ارور No Payment Method Available  روبرو خواهند شد.

متن ایمیلی ارسالی به صورت زیر می‌باشد:

" از تاریخ 2020/02/25، فروشگاه گلکسی دیگر قادر نخواهد بود که به مصرف کنندگان در ایران امکان خرید برنامه یا محتوای برنامه‌ها را بدهد. لطفا توجه کنید که مصرف کنندگان در ایران همچنان قادر خواهند بود که برنامه‌های مجانی را دانلود کنند. ما از بابت هرگونه مزاحمت ایجاد شده صمیمانه پوزش می¬ طلبیم. از شما سپاسگزاریم".

طبق بررسی‌های انجام شده به نظر می‌رسد دلیل اصلی قطع اپلیکیشن‌های پولی گلکسی استور بخاطر تحریم اقتصادی اخیر آمریکا نسبت به ایران می‌باشد و سامسونگ نیز مجبور به رعایت دستورالعمل خزانه داری آمریکا مبنی بر تحریم اقتصادی ایران است.

البته هنوز مشخص نیست که این قطع شدن اپلیکیشن های پولی گوشی‌های سامسونگ مقطعی است یا ادامه خواهد داشت اما چیزی که واقیعیت دارد این است که این محدودیت در حالی رخ می‌دهد که بر اساس گزارش‌های منتشر شده فروشگاه‌های اپلیکیشن داخلی، سامسونگ اکنون سهمی بیشتر از 60 درصد از بازار موبایل ایران را در اختیار دارد و حالا ارائه خدمات به این جامعه بزرگ محدود خواهد شد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!